+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euroškola Česká Lípa

Klíčová slova: cizí jazyky, jazykové certifikáty, cestovní ruch,

E-mail: euroskola-seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Euroškola v České Lípě nabízí studentům dosažení vzdělání v moderních a perspektivních oborech s důrazem na výuku jazyků, výpočetní techniku, práci ve fiktivních firmách a unikátní možnost získat řadu certifikátů nad rámec standardní výuky.

Web: ceskalipa.euroskola.cz

Další související informace

Babypoint

autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, – Získejte aktuální přehled o dětském sortimentu značek Babypoint a X-lander: autosedačky všech váhových kategorií, jídelní židličky, cestovní postýlky, golfové hole, sportovní kočárky, kombinované kočárky, ohrádky, lehátka, deky, doplňky ke kočárkům.

Nevíte kam na Dovolenou?

dovolená, cestovní kanceláře, katalogy, zájezdy – Chystáte se cestovat? Jste na správném portálu!. Dáváme Vám jedinečnou možnost na jednom přehledném místě získat nejen povědomí o cestovních kancelářích na našem trhu, ale také možnost z pohodlí domova si prohlédnout jejich katalogy a poskytované zájezdy.

Vzdělávajte se v každém věku

vzdělání, výuka, firemní kurzy, jazykové kurzy – Všichni vzdělaní lidé si zakládají na nových poznatcích a nových informacích, které se snaží neustále vstřebávat. Mezi základní dovednost inteligentních a vzdělaných lidí patří především znalost a umění ovládat cizí jazyk.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.