+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euroškola Česká Lípa

Klíčová slova: cizí jazyky, jazykové certifikáty, cestovní ruch,

E-mail: euroskola-seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Euroškola v České Lípě nabízí studentům dosažení vzdělání v moderních a perspektivních oborech s důrazem na výuku jazyků, výpočetní techniku, práci ve fiktivních firmách a unikátní možnost získat řadu certifikátů nad rámec standardní výuky.

Web: ceskalipa.euroskola.cz

Další související informace

LINGUA PRO jazyková škola

jazyková škola, jazykové školy, cizí jazyky, výuka – Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

Agentura Parole

jazykové kurzy, překlady a tlumočení, pomaturitní – V nabídce máme veřejné kurzy, firemní jazykové kurzy, překlady a tlumočení. Provádíme expresní překlady do všech evropských jazyků. U nás můžete nastoupit na pomaturitní studium. Aktuální kurzy a studijní obory na WWW.

Cestovní pojištění

cestovní pojištění – Sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění online prostřednictvím této moderní aplikace. Vyberte si z široké nabídky pojišťoven, provedete srovnání a vyberete pro vás nejvýhodnější podle vašich potřeb on-line. Individuální cestovní pojištění Individuální cestovní pojištění je určeno všem osobám, které mají zájem prostřednictvím tohoto pojištění minimalizovat finanční dopad možných rizik spojených s cestou do zahraničí.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.