+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Euroškola Česká Lípa

Klíčová slova: cizí jazyky, jazykové certifikáty, cestovní ruch,

E-mail: euroskola-seo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. b?ezna 2011

Popis: Euroškola v České Lípě nabízí studentům dosažení vzdělání v moderních a perspektivních oborech s důrazem na výuku jazyků, výpočetní techniku, práci ve fiktivních firmách a unikátní možnost získat řadu certifikátů nad rámec standardní výuky.

Web: ceskalipa.euroskola.cz

Další související informace

LINGUA PRO jazyková škola

jazyková škola, jazykové školy, cizí jazyky, výuka – Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

Jazykové školy

jazyková škola, jazykové školy, jazykové kurzy, – Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3000 jazykových kurzů a 800 jazykových škol. Kurzy Angličtiny, Němčiny.Jazykové školy Praha, Brno.Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3000 jazykových kurzů a 800 jazykových škol. Kurzy Angličtiny, Němčiny.Jazykové školy Praha, Brno.

Jazykové zkoušky a mezinárodní certifikáty

jazykové zkoušky, certifikáty, – Ucelený přehled jazykových zkoušek a mezinárodních certifikátů angličtina (FCE, CAE, BEC, ÖSD, ZD, PWD DELF, TOEFL,...), němčina, francouzština... Detailní informace, přípravné kurzy, odkazy na studijní materiály, garanty zkoušek...

Načítání trvalo 0.0725 sekund.