+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Evektor spol. s r.o.

Klíčová slova: vývoj,konstrukce,strojírenství,průmysl,3D tisk,

E-mail: evektor@evektor.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2010

Popis: Vývojové a konstrukční práce pro letecký, automobilový a ostatní průmysl; pevnostní a crashové analýzy metodou konečných prvků; zpracování etap technické přípravy výroby (technologie, konstrukce přípravků a nářadí, tvorba NC programu); zpracování dokumentace k výrobkům; zpracování a návrh designu interiérů automobilů, letadel a designu průmyslových výrobků (designové a ergonomické studie).

Web: www.evektor.cz

Další související informace

Tisk-reklama, s.r.o. :.

sítotisk, ofsetový tisk, digitální tisk, grafické – tisk-reklama, reklama pro lidi, jihlava, krátký, jan krátký, reklama pro lidi, Tolstého 2, Havlíčkova 11, služby, výrobky, objednávky, reference, akce, sítotisk, ofsetový tisk, digitální tisk, grafické služby, DTP, reklamní služby, řezaná reklama, signmaking, vyšívání, knihařské práce, kopírování, skenování, textil, dresy, stužky, šerpy, samolepky, tašky, razítka, vizitky, reklamní předměty, svatební oznámení, novoroční oznámení, pf, kalendáře, letáky, brožury, bloky, vstupenky, samopropisovací

HITCZ Poděbradská papírna

OS, tiskárny, tisk, prodejní displeje – Hledáte tiskárnu, která Vám vyrobí POS materiály? HIT CZ Poděbradská papírna nabízí špičkové služby - přírava a výroba POS včetně konstrukce a vzorkování, prodejní obaly a displeje, reklamní poutače, laminaci, kašírování, výsek, kompletaci, balící servis..

Print/cut

velkoplošný tisk, digitální tisk, laminace – Nabízíme možnost tisku na nejnovějších strojích bez nutnosti laminace pro venkovní použití. Vlastníme také čtvrtou generaci v ČR nejprodávanějšího profesionálního velkoformátového laminátoru pro studenou i teplou laminaci nebo digitální řezací plotr. Tiskneme plněbarevné plakáty, bannery, backlity, POS displeje, písma, nálepky a trvalé obrazy na koutované a nekoutované podklady. Garantujeme bezvadnou tiskovou kvalitu vždy s technologií MUTOH i2.

Načítání trvalo 2.3737 sekund.