+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Everesta - kurzy vzdělává

Klíčová slova: kurzy, školení, vzdělávání, lidské zdroje, firemní

E-mail: michal.limberk@blue-point.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji na cestě k prosperitě a spokojenosti. Chceme se stát nejoblíbenější a nejvyhledávanější společností poskytující služby a poradenství v oboru řízení a rozvoje organizací a jejich zaměstnanců.

Web: www.everesta.cz

Další související informace

Vzdělávací kurzy a školen

vzdelavacikurz.eu, vzdelavacikurz, vzdělávání, vzd – Vzdělávání nás posunuje o krok dále. Máme větší možnosti získat dobré zaměstnání nebo se seberealizovat jako podnikatel. U nás se dozvíte, jak se orientovat ve stále se měnící legislativě, poradíme, jak začít podnikat, jaké úřady navštívit, sestavíme podnikatelský plán. Pokud si vyberete kurz z oblasti účetnictví, po jeho absolvování se stanete samostatným účetním, který může vykonávat účetnictví na profesionální úrovni. Pokud si vyberete kurz angličtiny, s naší pomocí se Vám podaří udělat velký pokrok za krátký čas.

Angličtina Ostrava Centru

angličtina,kurzy angličtiny,aj ostrava,kurzy – Nabízíme roční kuzry anglického jazyka pro veřejnost v centru Ostravy za výhodné ceny. Výuku zajišťují kvalifikovaní lektoři ,je v ní kladen důraz na konverzaci a využíváme moderní učebnice. Výuka probíha v menších skupinách do max. 10-ti osob.

Rekvalifikační kurzy

kurzy, rekvalifikační, školení – Jedinečné akreditované rekvalifikační kurzy online marketingu v celé České republice. Po dokončení našeho rekvalifikačního kurzu budete profesionálové v oblasti internetového marketingu. Všechny kurzy školíme v Praze.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.