+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Everesta - kurzy vzdělává

Klíčová slova: kurzy, školení, vzdělávání, lidské zdroje, firemní

E-mail: michal.limberk@blue-point.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2011

Popis: Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji na cestě k prosperitě a spokojenosti. Chceme se stát nejoblíbenější a nejvyhledávanější společností poskytující služby a poradenství v oboru řízení a rozvoje organizací a jejich zaměstnanců.

Web: www.everesta.cz

Další související informace

Agentura Preduto

vzdělání, kurzy, školení, asertivita, lektoři – Pořádáme otevřené kurzy soft skills pro širokou veřejnost. Pro firemní klientelu organizujeme kurzy šité na míru. Nadstanardní kvalita a příznivá cena kurzů je hlavním cílem naší vzdělávací agentury.

Státní maturita z matemat

maturita,matematika,kurzy,doučování,státní – Přípravné kurzy ke státní maturitě z matematiky, pro nižší i vyšší úroveň. Náplní kurzu je vysvětlení všech teoretických poznatků, dostatečné procvičení, nácvik testových úloh, opakování. Individuální výuka aneb doučování matematiky, konzultace problémových témat, pomoc se seminárními pracemi apod. Lektoři s dlouholetými zkušenostmi se skupinovou i individuální výukou.

Kurzy anglického jazyka

anglický jazyk,angličtina,kurzy,školení – Jazykové kurzy angličtiny Vás naučí reagovat pružně na různorodé konverzační situace s tím, že veškerou gramatiku budete využívat intuitivně a zcela automaticky. Neztrácejte čas s jazykovými kurzy angličtiny, které Vám nic nedají a přidejte se po bok úspěšným studentům institutu Berlitz!

Načítání trvalo 0.3633 sekund.