+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Evropská škola tuiny

Klíčová slova: masáže,čínská medicína,kurzy masáží,tuina,čínské m

E-mail: lukes@qigongtuina.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2011

Popis: Evropská škola tuiny se zabývá výukou čínských léčebných masáží tuina a čínského cvičení qigong. Naše škola navazuje na dlouholetou tradici (od roku 1990) 1.školy tradiční čínské medicíny ve výuce čínské medicíny.

Web: www.evropskaskolatuiny.cz/

Další související informace

Jin-jang masáže

masáže, erotické masáže, relaxační masáže, rekondi – Privátní masážní salonek Vás zve na pestrou škálu masáží. Nabízíme smyslné, uvolňující doteky okořeněné povzbuzující sexuální energií. Hlubokou rozkoš a prodlužované vzrušení s něžnou hravostí a vrcholným prožitkem.

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Načítání trvalo 0.3799 sekund.