+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exotické houpací sítě

Klíčová slova: houpací sítě

E-mail: houpicig@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Houpací sítě pochází z latinské ameriky, kde byly využívány indiánskými kmeny pro spánek, kdy jejich konstrukce a zavěšení umožňovala zdraví a pohodlný spánek, společně s dostatečnou ochranou proti dotěrnému hmyzu, hadů a štírům.

Web: mexicka-hamaka.cz/

Další související informace

Objevte svět koupacích sítí

houpací sítě, majské houpací sítě – Lenošení a odpočinek v houpací síti je stále oblíbenější. Evropané v poslední době „objevili“ to, co je Jihoameričanům známo už stovky let – dobrá houpací síť (hamaka, hamock) umožní zádům bezvadně relaxovat !

Odšťavňovače ovoce a zeleniny

Odšťavňovač champion, houpací sítě – Náš eshop se zabývá prodejem odšťavňovačů, destilačních přístrojů, mixérů a kráječů zeleniny a ovoce. Naší specializací jsou odšťavňovače Champion 2000 a Hurom slow juicer. Také u nás naleznete nudlovačky těsta, houpací sítě a závěsná křesla.    Nedostatek určitých minerálií, solí a vitaminů může být příčinou mnoha nemocí. Některé účinné látky, jako například životně důležité organické minerálie a soli, nejsou v naší stravě buď vůbec nebo jen nedostatečně obsaženy. To je jedna z hlavních příčin nemocí. Jak můžete svému tělu nejlépe opatřit nutné vitální látky, se dozvíte na našich stránkách.

houpanicko - houpaci sit

houpaci sit, houpaci site – Na naší stránce najdete houpaci site různých barevných variací, které skvěle doplní Vaší zahradu. Každý si zaslouží oddych v houpací síti a může se cítit jako na dovolené i po práci v pohodlí svého domova.

Načítání trvalo 0.0768 sekund.