+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exté - estetické centrum

Klíčová slova: zubní lékaři, zubní ordinace, stomatologie, zubní

E-mail: info@esteticke-centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Poskytujeme stomatologické a stomatochirurgické služby bělení zubů, zubní implantáty, bezbolestné ošetření zubů v celkové anestesii a zubní šperky. Dále služby plastické chirurgie, operace prsou, nosu, víček, odstranění chrápání.

Web: www.esteticke-centrum.cz

Další související informace

Zubní lékař

Zubní lékař – Zubní lékař vám nabízí preventivní prohlídky, ale i různé zákroky a operace. Přijďte do naší kvalitní, nově otevřené zubní ordinace na prohlídku vašich zubů. Zubní lékař vám nabízí preventivní prohlídky, ale i různé zákroky a operace. Přijďte do naší kvalitní, nově otevřené zubní ordinace na prohlídku vašich zubů.

Zubní laser a dentální la

zubní laser,dentální laser – Laser je specifický tím, že jeho záření obsahuje pouze jednu vlnovou délku a jeho vlnění kmitá naprosto symetricky, čímž je umožněno přenést značné množství energie. Toho využívá i zubní laser, který byl de facto vynalezen u nás v Československu.

Zubní ordinace Haštalská

zubař, stomatolog, zubní ordinace, dentální hygien – Jsme nestátní stomatologické zařízení na Praze 1, poskytující široké spektrum všech stomatologických výkonů od kompletní zubní prohlídky, přes profesionální dentální hygienu až po parodontologii, keramické fazety a zubní implantáty.

Načítání trvalo 3.9664 sekund.