+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exté - estetické centrum

Klíčová slova: zubní lékaři, zubní ordinace, stomatologie, zubní

E-mail: info@esteticke-centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2009

Popis: Poskytujeme stomatologické a stomatochirurgické služby bělení zubů, zubní implantáty, bezbolestné ošetření zubů v celkové anestesii a zubní šperky. Dále služby plastické chirurgie, operace prsou, nosu, víček, odstranění chrápání.

Web: www.esteticke-centrum.cz

Další související informace

Zubní ordinace Ječná

Zubař, zubní, zubní ordinace, stomatologie – Moderní stomatologické centrum se sídlem v Praze 2, Ječná 1. Příjmáme nové pacienty. Ordinační hodiny jsou každý pracovní den od 8:00 do 20:00 Tel: +420 224 920 507. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší ordinace.

Mrovecdent

zubař, ostrava, zubní ordinace, dentista – Zubní ordinace pro dospělé i děti v Ostravě - Mariánských Horách a Mokrých Lazcích. Nabízíme moderní a příjemné prostředí, profesionální a vřelý přístup a zejména zkušenosti. Disponujeme vlastním OPG.

EUROSTOM s.r.o.

Stomatologická klinika, ordinace, stomatologie, – Stomatologická klinika Eurostom poskytuje komplexní stomatologickou péči, ve svých čtyřech ordinacích. Klinika je vybavena nejlepšími současnými dentálními přístroji. Mezi poskytovanou péči patří terapeutická léčba, dentální implantologie, dentální hygiena, estetická stomatologie

Načítání trvalo 0.0619 sekund.