+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Faradayova klec

Klíčová slova: stíněné komory,Faradayova klec

E-mail: sales@techniserv.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2011

Popis: Stíněné komory jsou zařízení, která zabraňují únikům elektromagnetického záření z prostoru komory a naopak brání vstupu venkovního záření do prostor komory. Principem zařízení je tzv. Faradayova klec. Na českém trhu dodává stíněné komory společnost Techniserv.

Web: www.stinene-komory.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.