+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farmářka.cz

Klíčová slova: zahrada, hnojiva, nářadí, pesticidy, rukavice

E-mail: info@farmarka.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2009

Popis: Potřebujete semena, hnojiva, rostliny, nářadí, rukavice nebo postřikovače? Na našem e-shopu Farmářka.cz seženete vše najednou, a to velice jednoduše a navíc levně! www.farmarka.cz - Vše pro Vaši zahradu!

Web: www.farmarka.cz

Další související informace

ROMMAR Váš společník ve s

autokosmetika, ložiska, nářadí, hřídelová těsnění, – Specializujeme se na prodej ložisek od všech velkých světových výrobců (SKF, FBJ, ZKL, Timken a dalších), kuličky, kvalitní nářadí Kennedy, Senator, YAMOTO, hřídelová těsnění Rubena, autokosmetiku, oleje a plastická maziva od společnosti FUCHS, sortiment elektro od ABB autožárovky, lepidla, tmely a další průmyslový sortiment. Dále se zabýváme prodejem velmi kvalitních ozubených kol a hřídelí do převodovek od evropských renomovaných výrobců s krátkými dodacími lhůtami a příznivou cenovou. Jsme dovozcem speciálních velkorozměrových ložisek, kuličkových šroubů a dalších zakázkových produktů. Zajistíme pro Vás i dodávky materiálu pro hutní průmysl od různých výrobců. Dodáváme sortiment různých profilů, rour, svařenců a odlitků.

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Odpočiňte si v zahradě

zahrada, zahradní altány, zahradní domky – Zahrada je často místem, kam se ubíráme k odpočinku. Venku je krásně, všechno zde voní a kvete. Pokud máte zájem zvelebit svoji zahrádku ještě více, můžete si pořídit zastřešený zahradní domek, nebo vám vystačí altánek. Součástí každé zahrady by měl být také gril a zahradní jezírko s celou řadou rozličných květin a živočichů.

Načítání trvalo 0.3605 sekund.