+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feng-shui poradenství

Klíčová slova: feng shui,feng šuej,bydlení,harmonizace,

E-mail: info@fengshuiporadce.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2012

Popis: Tradiční Feng Shui poradentsví Brno pro Váš skvělý byt, dům či firmu . Analýza, návrhy a realizace Feng Shui na míru. Určíme Vám nejvhodnější datum pro významnou událost např. svatbu, start podnikání, stěhování, finanční transakce.

Web: www.fengshuiporadce.cz/

Další související informace

Zdravý domov

Feng Shui, měření elektrosmogu, zóny, baubiologie – Návrhy zdravého domova a prosperující kanceláře podle českého Feng Shui, přírodní geometrie, stavební biologie a stavební medicíny obecně. Měření elektrosmogu. Studie domů i interiérů. Léčba prostoru a tím i člověka.

Stavební Medicína

Feng Shui, Feng Šuej, Škola Formy, Škola Kompasu, – ALPAN Harmony Souhrn činností a služeb Firma ALPAN Harmony připravuje a zhotovuje návrhy obytných dispozic rodinných domů, bytů a jejich rekonstrukcí podle znovuobjevených zásad Stavební Medicíny. Tento nový stavební obor se opírá o 3 důležité Pilíře, které čerpají vědomosti a zkušenosti z přírodních zákonitostí postavených na geofyzice, fyzice a matematice. Jednotlivé Pilíře se jmenují Geomantie, ENGES (Energetická Geometrie Staveb) a Feng Shui. Firma rovněž provádí odborné stavební poradenství, výběr pozemků a výběr optimálního stavebního místa. Vyrábí a prodává Geomantický a medicínský kompas Lo- Pan, který je plně v cz. (více na ww.alpanharmony.cz). S pomocí 1 z Pilířů Stavební Medicíny, ENGES, vyhodnocuje ve spolupráci se stavebními inženýry a investory kvality každého Tvaru domu nebo bytu a především jejich interního prostoru. V současné době má firma k dispozici jedinečný software FENG SHUI postavený na výkonné programové databázi SketchUp 7, jež řeší právě problematiku ENGES. Podle zájmu odborné veřejnosti firma pořádá semináře, školení nebo doplňkové kurzy týkající se principů Stavební Medicíny (Geomantie, ENGES, Feng Shui) a především jejich aplikací do každodenního života. Firma jako jedna z mála v Evropě vlastní mimořádné know-how ohledně principů Stavební Medicíny na základě studia světového formátu, které má podložené vlastním výzkumem ve střední Evropě a 24 letou specializovanou praxí ve stavebnictví. alpanharmony@seznam.cz www.alpanharmony.cz

Psychologicko-duchovní po

Feng shui, tarot, astrologie, terapie, poradn – Problémy ve vztazích, zdravotní problémy, finanční starosti i nejrůznější životní krize vyřešíte s programem sestaveným individuálně pro Vás. Jedná se o vynikající metodu zaměřenou na vlastní nitro. Péčí o sebe sama si zlepšíte kvalitu života a začnete naplňovat své sny a přání.

Načítání trvalo 0.0663 sekund.