+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filtrační pěna

Klíčová slova: filtrační pěna, pěna,

E-mail: bioakvacitkatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2010

Popis: V sortimentu naší společnosti najdete filtrační pěnu Bioakvacit.Tato filtrační pěna je vhodná především pro filtraci vody v čističkách, akváriích, či bazénech.Filtrační pěna má hustotu 20-30 kg/m3 a je ve světle modré barvě.

Web: www.bioakvacit.cz

Další související informace

Celsion

Požárně bezpečnostní řešení, – Firma Celsion nabízí požárně bezpečnostní řešení, protipožární rozvaděče a protipožární systémy. Celsion – požárně bezpečnostní řešení je středně velký výrobce se specializací na oblast řešení funkceschopnosti elektrického zařízení v případě vypuknutí požáru. Naše speciálně vyvinuté výrobky Celsion, jako jsou protipožární skříně, protipožární rozvaděče a protipožární systémy řešení funkceschopnosti v oblasti IT techniky náš výrobní program ucelují a vytváří nám mezi našimi zákazníky mimořádné jméno.

Půjčka bez potvrzení o př

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčka bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení o příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránce se můžete také podělit o zkušenosti s dalšími firmami.

Nástřiková izolace

pěnová izolace, chytrá pěna, zateplení, Sealection – Stříkané izolační pěny HEATLOK SOY® a SEALECTION® 500 jsou díky svým jedinečným vlastnostem nejdokonalejší izolace současnosti a ve všech oblastech tak předčí doposud používané izolační materiály. Kvalitní pnová izolace.

Načítání trvalo 0.0696 sekund.