+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční krize

Klíčová slova: financni krize, hospodarska krize

E-mail: onlinovky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Nejvíce skloňované slovo současného světa je bezesporu finanční krize, která již dokázala hodně lidem zamotat jejich hlavy. Jelikož se všichni obávají hlavně toho, co by všechno mohli přijít, tak se ani není čemu divit, když se všichni snaží co nejvíce od krize vzdálit, neboť jedině v takovém postoji vidí možnosti, kterých se jinde nedostává. Na stránce nájdete taky info o ekonomické a hospodářské krizi.

Web: www.krize.pogar.info

Další související informace

Účetní kancelář TOPTAX

účetnictví, právní poradenství, finanční práva – Firma TOPTAX nabízí zpracování účetnictví, daňové evidence a mezd. Poskytujeme daňové a právní poradenství, analýzy a zakládání společností. Nabízíme mnoho služeb, od vedení celého účetnictví a zpravování výkazů, papírování a obsluhu informací v daňovém systému až po zpracování mezd a jednotlivých částí vašeho účetnictví.

Finanční poradenství

Finanční poradenství – Máte vážné nebo mně vážné finanční problémy? Kontaktujte naše finanční poradenství, kde vám ochotně a rádi pomůžeme s vašimi financemi a problémy s nimi. Máte vážné nebo mně vážné finanční problémy? Kontaktujte naše finanční poradenství, kde vám ochotně a rádi pomůžeme s vašimi financemi a problémy s nimi.

Načítání trvalo 2.5919 sekund.