+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční krize

Klíčová slova: financni krize, hospodarska krize

E-mail: onlinovky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Nejvíce skloňované slovo současného světa je bezesporu finanční krize, která již dokázala hodně lidem zamotat jejich hlavy. Jelikož se všichni obávají hlavně toho, co by všechno mohli přijít, tak se ani není čemu divit, když se všichni snaží co nejvíce od krize vzdálit, neboť jedině v takovém postoji vidí možnosti, kterých se jinde nedostává. Na stránce nájdete taky info o ekonomické a hospodářské krizi.

Web: www.krize.pogar.info

Další související informace

Snadný pasivní příjem

pasivní příjem, finanční nezávislost, finance – Zajistěte si pasivní příjem nejjednodušší možnou cestou. Vydělávejte chytře a myslete na budoucnost již teď. Staňte se investorem, aniž byste museli o investování něco vědět. Největší věrnostní program na světě.

Finconsult

Hypotéky, hypotéka, finanční poradenství – Specializujeme se na zajištění odborného servisu v poskytování hypotečních úvěrů a pojištění osob, majetku a firem. Finconsult Vás provede světem hypoték. Po celou dobu zajišťujeme komunikaci mezi klientem a bankou a jednáme za klienta.

Finanční poradce Plzeň a

finanční poradce Plzeň a Plzeňsko – Finanční poradce Plzeň a Plzeňsko je zde. Jsou zde články česká ekonomika poroste příští rok pomaleji, ovlivní to i rozpočet, 22 osobností, které vyznamenal prezident Klaus, newyorská burza byla uzavřena a zrušeno 7100 leteckých spojů, ak může vypadat tak skvěle, nejdražší naftu má Česko, benzin stojí víc už jen v Německu aj.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.