+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční krize

Klíčová slova: financni krize, hospodarska krize

E-mail: onlinovky@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2009

Popis: Nejvíce skloňované slovo současného světa je bezesporu finanční krize, která již dokázala hodně lidem zamotat jejich hlavy. Jelikož se všichni obávají hlavně toho, co by všechno mohli přijít, tak se ani není čemu divit, když se všichni snaží co nejvíce od krize vzdálit, neboť jedině v takovém postoji vidí možnosti, kterých se jinde nedostává. Na stránce nájdete taky info o ekonomické a hospodářské krizi.

Web: www.krize.pogar.info

Další související informace

Půjčky, úvěry

bezúčelové půjčky, hypotéky, konsolidace, finanční – Poskytujeme úvěry a půjčky. Recenze, zkušenosti našich klientů s OK půjčkou. Zamítla Vám banka půjčku? Vyplňte naši on-line žádost o půjčku. Není to žádný podvod. Poskytujeme úvěry a půjčky. Recenze, zkušenosti našich klientů s OK půjčkou. Zamítla Vám banka půjčku? Vyplňte naši on-line žádost o půjčku. Není to žádný podvod.

Inteligentní investor

finanční vzdělání, finanční gramotnost – Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání. Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání.

Lesnické mapy

lesnické mapy, lesní hospodářská evidence – Lesníci mohou mít kompletní přehled o tom, kolik dřeva se vytěžilo, kolik se pokácelo, kolik místa zaujímají holiny, oplocení a jak bude dále probíhat zalesňování. Těžba dřeva se vám bude evidovat velmi snadno.

Načítání trvalo 2.6947 sekund.