+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fiperpasta

Klíčová slova: těstoviny, sport, dieta, nízký glykemický index, h

E-mail: info@fiberpasta.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: FiberPasta - italské těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, která je velmi účinná při hubnutí a dodržování sportovních a diabetických diet. Těstoviny mají nízký glykemický index - 23,5 a obsahují o 20 % méně kalorií než běžné těstoviny.

Web: www.fiberpasta.cz

Další související informace

Cvičení na

cvičení, cviky, sport, umění, posilování – Prvním ze zdrojů, ze kterých se sport vyvinul je podle historiků potřeba výcviku armád, která vyústila v nejrůznější hry a soutěže zaměřené na bojové dovednosti a na fyzickou zdatnost (zápas, lukostřelba, jízda na koni). Druhým zdrojem jsou rituální aktivity, kdy byla určitá forma soutěže prováděna jako součást obětního rituálu nebo rituálu předpovídání budoucnosti - do první kategorie patří řecké olympijské soutěže, do druhé kategorie mayské obřadní míčové hry.

žena, XL velikost, hubnut

zhubnout, dieta, plnoštíhlá, tlustá, jídlo, recept – Hledáte cvičení, které vás po únavném dni nabije energií? Chcete mít štíhlé a pružné svaly? Pak vyzkoušejte powerjógu, dynamické cvičení, které vám pomůže vytvarovat problémové partie a zlepší držení těla.

Načítání trvalo 0.3862 sekund.