+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fiperpasta

Klíčová slova: těstoviny, sport, dieta, nízký glykemický index, h

E-mail: info@fiberpasta.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: FiberPasta - italské těstoviny s vysokým obsahem vlákniny, která je velmi účinná při hubnutí a dodržování sportovních a diabetických diet. Těstoviny mají nízký glykemický index - 23,5 a obsahují o 20 % méně kalorií než běžné těstoviny.

Web: www.fiberpasta.cz

Další související informace

Mléčná dieta jídelníček

mléčná dieta, dieta, hubnutí, fitness, mléčná – Pokud Vám není lhostejná Vaše postava, pak určitě oceníte web Tvojedieta.cz - najdete zde každý týden nový článek o hubnutí. Recenze diet, tipy na hubnutí, tajné principy hubnutí, to vše na našem webu.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Balanční podložky AIREX

balanční podložka, airex, sport, fitness, rehabili – Balanční podložka AIREX je balanční podložka číslo jedna ve světě sportu a rehabilitace.Balanční podložka AIREX je balanční podložka číslo jedna ve světě sportu a rehabilitace.Balanční podložka AIREX je balanční podložka číslo jedna ve světě sportu a rehabilitace.

Načítání trvalo 0.0818 sekund.