+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní školky Kindergart

Klíčová slova: vzdělání, školky

E-mail: firemniskolky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Největší síť jazykových školek, to jsou anglické školky Kindergarten. Předškolní vzdělávání a plná příprava dětí na Základní školu. Možným řešením mateřských dovolených může být otevření vlastní firemní školky. Mnoho zaměstnavatelů si tuto možnost pochvaluje.

Web: www.kindergarten.cz/cs/chytra-sovicka

Další související informace

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Vzdělávajte se v každém věku

vzdělání, výuka, firemní kurzy, jazykové kurzy – Všichni vzdělaní lidé si zakládají na nových poznatcích a nových informacích, které se snaží neustále vstřebávat. Mezi základní dovednost inteligentních a vzdělaných lidí patří především znalost a umění ovládat cizí jazyk.

Načítání trvalo 0.0954 sekund.