+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní školky Kindergart

Klíčová slova: vzdělání, školky

E-mail: firemniskolky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2010

Popis: Největší síť jazykových školek, to jsou anglické školky Kindergarten. Předškolní vzdělávání a plná příprava dětí na Základní školu. Možným řešením mateřských dovolených může být otevření vlastní firemní školky. Mnoho zaměstnavatelů si tuto možnost pochvaluje.

Web: www.kindergarten.cz/cs/chytra-sovicka

Další související informace

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Školka Kašpárek Praha 9

skolka, skolky, materska, materske, soukroma, sou – Školka Kašpárek v Praze 9 na Proseku. Vaše nová, cenově dostupná školka nabízející rodinnou atmosféru i profesionální přístup lektorek. Otevřeno po celé období letních prázdnin. Otevírací doba 7:00 - 18:00 hod. Možnost večerního, nočního i víkendového hlídání dětí. Stravování zajištěno v místě školky. Rozlehlá udržovaná zahrada. Stále přijímáme děti od 3 let věku. Předškolní aktivity dle rámcového programu pro mateřské školy. Besídky, výlety zajištěny.

Havířovský magazín

zdraví,vzdělání,ubytování,zahrady Havířov – Všehochuť města Havířov. Rady a typy projektování zahrad, finanční poradenství, možnosti ubytování, zdravotnictví, zdraví a krása, restaurace, vinárna, pneuservis, pronájmy a půjčovny karavanů, příležitost vzdělání i kurzů.

Načítání trvalo 0.2513 sekund.