+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní vína

Klíčová slova: firemní víno, firemní vína, dárkové víno

E-mail: info@firemnivina.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2013

Popis: Nabízíme firemní vína jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. Nabízíme pouze taková vína, která by udělala radost i nám samotným. Jsme schopni zpracovat dodávku i v menších sériích, kromě etikety samozřejmě dodáváme i vína se závěsnou komplimentkou a jsme schopni zpracovat i potisk obalů a odnosek. Celou výrobu i dodávku zajišťujeme sami - od návrhu a tisku etikety, až po samotnou dodávku vína až k Vám. Spolehněte se na nás a překvapte své obchodní partnery nebo rodinné příslušníky skutečně hodnotným dárkem.

Web: www.firemnivina.cz

Další související informace

Jazyková škola Zelenka

firemní jazykové kurzy individuální jazykové kurzy – Individuální a firemní jazykové kurzy v jazykové škole ZELENKA. Profesionální jazykové kurzy pro vaši firmu. Jazyková škola s 19letou tradicí: Zlín, Praha, Brno, Olomouc. Víme, jak zajistit efektivní jazykové kurzy pro Vaše zaměstnance. Umíme naučit všechny evropské jazyky, včetně některých exotických. Jazykový kurz zajistíme i v pobočkách firem mimo Zlín, např. v Brně, Olomouci a Praze. V jazykových kurzech se řídíme nejnovějšími evropskými standardy. Jsme schopni poradit, jak zaměstnance k výuce jazyků motivovat. Všechny firemní jazykové kurzy můžeme zahájit do 14 dnů od rozhodnutí klienta.

Blatnické dárkové víno

Dárkové víno, Luxusní víno, Víno pro firmy, Víno, – Vína v dárkovém balení pro významné obchodní partnery, zaměstnance, přátele a jako vánoční tekutá PF. Nechybí vína slámová a ledová. Degustace u Vás či ve stylovém moravském sklepě jako oslavy, Teambuilding nebo obchodní jednání.

Víno online - eshop itals

víno, víno online, italský vína, eshop, šumivé – E-shop kde najdete italský vína a ušlechtilé destiláty. Světově známá vína ze slavných oblastí. Nabízíme víno bílé, víno červené, víno růžové a šumivé. Asti DOCG, Brachetto DOCG, přes svěží Prosecco a hodnotné Lambrusco až k projektu Alta Langa.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.