+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní vína

Klíčová slova: firemní víno, firemní vína, dárkové víno

E-mail: info@firemnivina.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2013

Popis: Nabízíme firemní vína jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. Nabízíme pouze taková vína, která by udělala radost i nám samotným. Jsme schopni zpracovat dodávku i v menších sériích, kromě etikety samozřejmě dodáváme i vína se závěsnou komplimentkou a jsme schopni zpracovat i potisk obalů a odnosek. Celou výrobu i dodávku zajišťujeme sami - od návrhu a tisku etikety, až po samotnou dodávku vína až k Vám. Spolehněte se na nás a překvapte své obchodní partnery nebo rodinné příslušníky skutečně hodnotným dárkem.

Web: www.firemnivina.cz

Další související informace

Catering appicius

Catering, Akce, Party, Firemní akce, Gastronomie, – Catering, výroba a dovoz výrobků studené kuchyně (chlebíčky, bagety, briožky, saláty..), výroba a dovoz hotových jídel,zajišťujeme závodní stravování.Náš osobní kuchař uvaří u Vás doma. Catering, výroba a dovoz výrobků studené kuchyně (chlebíčky, bagety, briožky, saláty..), výroba a dovoz hotových jídel,zajišťujeme závodní stravování.Náš osobní kuchař uvaří u Vás doma.

Výuka angličtiny

výuka angličtiny, firemní kurzy anglického jazyka – Aleksandra Stojanovik - Profesionální a kvalifikovaná lektorka pro výuku anglického jazyka především pro firemní kurzy angličtiny. 6 let praxe, certifikace (CPE, CELTA), špičkové reference, ukázková hodina zdarma.

Kravaty, Firemní šátky, Košile, Módní doplňky

Kravaty, Firemní šátky, Košile, Módní doplňky, Kra – Šíří svého výrobního sortimentu jako jsou především hedvábné kravaty, polyesterové kravaty a jiné pánské módní doplňky, rozšířené o košile, kožené opasky, manžetové knoflíčky a kravatové spony se řadíme na 1. místo v České republice.

Načítání trvalo 3.1075 sekund.