+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní vzdělávání

Klíčová slova: firemní vzdělávání, mentální koučink, kurzy

E-mail: katalog281@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2013

Popis: Specializovaně se zaměřujeme na obor systemika, jenž je základem kurzů pro vrcholné managery. Systemické vedení firem je zárukou největšího možného ekonomického růstu společností. Psychologie obchodu vedená našimi lektory přetváří obchodní vnímání a efektivně využívá obchodní potenciál.

Web: www.kurzy-poradenstvi.cz

Další související informace

Best kite škola

škola, kurzy, snowkiting, landikiting, kiteboardin – Jsme profesionální kite škola se specializací na kurzy kiteboardingu, snowkitingu a landkitingu. V rámci svých služeb provozujeme také půjčovnu kite vybavení. Best kite škola - kurzy snowkitingu, kiteboardingu a landkitingu

Rekvalifikace

rekvalifikace, rekvalifikační kurzy, kurzy, rekval – Rekvalifikační kurzy úřad práce doporučuje a registrovaným uchazečům o zaměstnání, při splnění dohodnutých podmínek, plně hradí. V případě, že uchazeč dojíždí je mu hrazeno i jízdné. Kurzy napomáhají k nalezení práce.

Škola rytmu olomouc

djembe, kurzy, bubnování, afrika, rytmus, bubny – Pravidelné kurzy hry na djembe a basové bubny v Olomouci. Africké bubnování a africké rytmy jednou týdně. Hra na bubny ve skupině. Máte-li zájem o bližší info, kontaktujte nás na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.