+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firepoint - PO a BOZP

Klíčová slova: požární ochrana,bezpečnost práce,po,bozp,shz

E-mail: info@firepoint.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme komplexní řešení ve Vaší firmě v oblasti požární ochrany(PO) a bezpečnosti práce(BOZP). Projektujeme požární bezpečnost staveb. Navrhujeme stabilní hasicí systémy. Vypracujeme veškerou potřebnou dokumentaci v PO a BOZP.

Web: www.firepoint.eu

Další související informace

Doučování Praha

doučování matematiky – Doučování matematiky, fyziky a dalších předmětů v Praze. Specializujeme se i na doučování vysokoškolské matematiky. Profesionální a polopatický přístup k učivu. Lektoři dojíždějí ke klientovi domů nebo do kanceláře.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Načítání trvalo 0.0765 sekund.