+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firepoint - PO a BOZP

Klíčová slova: požární ochrana,bezpečnost práce,po,bozp,shz

E-mail: info@firepoint.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme komplexní řešení ve Vaší firmě v oblasti požární ochrany(PO) a bezpečnosti práce(BOZP). Projektujeme požární bezpečnost staveb. Navrhujeme stabilní hasicí systémy. Vypracujeme veškerou potřebnou dokumentaci v PO a BOZP.

Web: www.firepoint.eu

Další související informace

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

bozpzlin.cz

bezpečnost práce, školení bezpečnosti práce – Bezpečnost a ochrana zdraví při práci je souhrnem opatření, jejichž cílem je účinná prevence vůči případnému ohrožení, poškození zdraví během pracovního procesu. Firma zabývající se touto činnosti, vyhledává rizika a zajišťuje jejich prevenci.

Načítání trvalo 0.3570 sekund.