+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fispo.cz - Největší e-sh

Klíčová slova: Servis úklidové techniky, speciální úpravy průmys

E-mail: info@fispo.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Prodej čisticí a úklidové techniky,chemie a úklidových prostředků. Široká nabídka a servis vysavačů, centrálních vysavačů, extraktorů, parních čističů; mycích, jednokotoučových a zametacích strojů, vysokotlakých čističů.

Web: www.fispo.cz

Další související informace

Hyundai - Autostyl Brno

Hyundai prodej servis autorizovaný dealer – Autorizovaný prodejce vozů značky Hyundai s nejdelší tradicí v Brně. Autorizovaný servis vozů Hyundai, servis ostatní osobní vozy. Prodej náhradních dílů Hyudai, Škoda a další osobní automobily. Prodej ojetých vozů.

Úklidová firma Hruška

úklidová firma, úklidové služby, úklidový servis – Úklid bytových i nebytových prostor, sekání travního porostu, údržba zeleně, úklidová firma. Úřady, pečovatelské domy, rodinné domy, soukromé byty, firemní prostory, školy, hotely, penziony,panelové domy, sportovní haly, průmyslové haly, hrady, zámky a jiné nemovitosti.

Sport Přerov - Jankusport

sport Přerov, jankusport, servis sportovního vybav – Prodej, servis a půjčování sportovního vybavení. Nabídka lyžařských, hokejových, fotbalových, tenisových potřeb a in-line bruslí. V zimním období Vám můžeme prodat , zapůjčit a zeservisovat lyže, běžky, snowboardy, brusle a veškeré sportovní vybavení spojené se zimními radovánkami.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.