+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fispo.cz - Největší e-sh

Klíčová slova: Servis úklidové techniky, speciální úpravy průmys

E-mail: info@fispo.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2013

Popis: Prodej čisticí a úklidové techniky,chemie a úklidových prostředků. Široká nabídka a servis vysavačů, centrálních vysavačů, extraktorů, parních čističů; mycích, jednokotoučových a zametacích strojů, vysokotlakých čističů.

Web: www.fispo.cz

Další související informace

Malování, úklidové práce

malování, úklidové práce – Specializujeme se na malování pokojů a následné úklidové práce. Přenechte malování bytů, pokojů či kanceláří našim zručným malířům i natěračům. Nemáte čas na úklidové práce ve vaší firmě nebo domácnosti? Nevadí, od toho jsme tu přece my!

Servis LG Olomouc

servis lg,výměna dotyku,oprava konektoru, – Provádíme pozáruční opravy všech modelů LG. Máme potřebné zkušenosti a technické vybavení pro opravy všech typů závad. Na rozdíl od autorizovaných servisů se vždy snažíme opravit vadný díl namísto jeho okamžité výměny. Komponentový způsob oprav je mnohonásobně levnější a také rychlejší. Provádíme mimo jiné tyto opravy: -čištění oxidace ultrazvukem -opravy sluchátka -opravy sluchátka -opravy microfonů -výměna BGA obvodů -flash rom -odblokace -zálohy dat -výměnu konektoru -výměnu krytu, klávesnice -výměnu lcd -Výměnu polarizační plochy aj... Případné dotazy posílejte na mail: info@mobil-m1.cz

Servis PC - Notebooků

servis pc,pc praha,oprava,odvirovani,účetnictví – Servis PC - notebooků a účetnictví. Hledáte rychlí, levný a kvalitní servis pro váš počítač, notebook? Jme tady pro vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Diagnostika závady do 30 min a zdarma. Na přaní přijedeme a opravíme u vás doma na počkání, nebo vyzvedneme zdarma vaše zařízení na opravu v našem servisu.

Načítání trvalo 3.0953 sekund.