+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FlashFrame

Klíčová slova: popisovací LED tabule, Světelná reklama, LED svítí

E-mail: flashframe@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2011

Popis: FlashFrame LED tabule je zářící tabule určená k popisování, která rozzáří Váš nápis jako neon. K tomu je využita nejmodernější LED TECHNOLOGIE. Na výběr máte ze sedmi barev, které můžete využít k osvětlení nápisu.

Web: www.flashframe.cz

Další související informace

LED žárovky

LED žárovky, LED bodovky, LED zářivky, LED žárovky – LED žárovky, LED bodovky, LED zářivky, LED žárovky 12V, LED pásky, LED auto žárovky, patice E14, E27, MR16, GU10, prodloužená záruka 5 let, možnost zdarma vyzkoušet, více jak 160 modelů

VIDEOBILLBOARD s.r.o.

Led obrazovky, Led obrazovka, Led panely – Realizujeme kompletní vlastní vývoj, engineering, výrobu, servis a služby týkající se světelných LED obrazovek a LED panelů. Neimportujeme LED obrazovky, nejsme distributory, nejsme dovozci, jsme přímý český výrobce LED Videobillboardů. Vývoj je kompletně realizován plně v režii naší společnosti. Výrobu realizujeme pomocí CNC technologií s velmi kvalitních elektronických komponentů s důrazem na kvalitu, provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Televize Samsung

televize, Samsung, LED TV, LCD TV – Najdete u nás rady, které vám pomohou vybrat televizi značky Samsung. Nabídneme vám také přehled nejpopulárnější modelů televizí Samsung a jejich recenze včetně popisu parametrů a spousty obrázků těchto TV.

Načítání trvalo 0.0665 sekund.