+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fond dalšího vzdělání

Klíčová slova: FDV, Fond dalšího vzdělávání, Pavel Kryštof

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Fond dalšího vzdělávání (FDV) je příspěvkovou organizací Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Jeho hlavním posláním je realizovat a koordinovat aktivity v oblasti dalšího vzdělávání v gesci MPSV tak, aby se tato forma vzdělávání stala standardní a všeobecně uznávanou součástí vzdělávacího systému a života občanů v České republice.

Web: fdv.mpsv.cz

Další související informace

agentura Motiv P

vzdělávání, školení – Poskytujeme odborné poradenství v těchto oblastech: řízení lidských zdrojů, rozvoj a vzdělávání, individuální koučink, Assessment a Development Centre, psychodiagnostické testy, outdoorové programy a mnoho dalších služeb.

i-prostejov.com

Kultura, sport, vzdělávání, volný čas, párty, pro – Přinášíme vám informace kam a kde v Prostějově i na Prostějovsku. Veškeré novinky, info a akce jako jsou kultura, koncerty, sport, hobby, vzdělání, párty, volný čas, akce pro děti Součástí webu je i komerční katalog firem, kde naleznete služby, obchody, cestovní ruch, realitní kanceláře

Skomm

Skomm, zážitkové vzdělávání, proteam – Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho dalšího. Přinášíme unikátní metodu, zážitkové efektivní sebevzdělávání a rozvoj individuality. 

Načítání trvalo 0.0631 sekund.