+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fond dalšího vzdělání

Klíčová slova: FDV, Fond dalšího vzdělávání, Pavel Kryštof

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Fond dalšího vzdělávání (FDV) je příspěvkovou organizací Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV). Jeho hlavním posláním je realizovat a koordinovat aktivity v oblasti dalšího vzdělávání v gesci MPSV tak, aby se tato forma vzdělávání stala standardní a všeobecně uznávanou součástí vzdělávacího systému a života občanů v České republice.

Web: fdv.mpsv.cz

Další související informace

CARPE DIEM BOHEMIA s.r.o.

logopedie, psychologie, vzdělávání, pedagogika – Soukromá klinika logopedie v Praze pro děti a dospělé v oblastech poruchy řeči, komunikace, klinická logopedie, klinická psychologie, biofeedback, speciální pedagogika, rozvoj komunikačních dovedností. Diagnostika a terapie v českém, německém, francouzském a anglickém jazyce. Smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR.

NEFImanager.cz

školení,finance, seminář, vzdělávání, management – Nabízíme komplexní, praktické a moderní vzdělávání zejména pro jednatele, majitele společností, pracovníky vrcholového a středního managementu, členy statutárních orgánů a vedoucí pracovníky nefinančních oddělení, kteří nemají vystudovaný finanční obor nebo jim chybí odpovídající praxe v oblasti financí. Vzdělávání probíhá formou otevřených i interních podnikových odborných seminářů, manažerských tréninků, e-learningových kurzů a zážitkovou formou na základě podnikové simulace.

Načítání trvalo 3.0146 sekund.