+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Formování postavy HK

Klíčová slova: formování postavy, Powerplate

E-mail: info@salonbein.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: V našich pobočkách vám pomůžeme účinně formovat vaši postavu. Za pomoci revolučních přístrojů Power plate a VacuShape bude cvičení zábavou. Dále poskytujeme zdarma odborné poradenství, jak začít s hubnutím. Obraťte se na profesionály.

Web: www.salonbein.cz/

Další související informace

Formování postavy

Hubnutí, formování postavy řízené počítačem, Praha – Hubnutí a formování postavy řízené počítačem. Relaxační masáže, vyhlazení vrásek žehličkou na vrásky, detoxikace a očista těla.

Relax&Beauty-masáže,relax

celulitida, odstranění, léčba, formování postavy – Provádíme ošetření přístrojem LPG Cellu M6 zaměřeným na formování postavy, odstranění celulitidy, lymfodrenáž, lipomasáž - Lipomassage a liftmasáž - Liftmassage. Nabízíme dále masáže havajské, Hot Stones, sportovní, relaxační a regenerační.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Načítání trvalo 2.0847 sekund.