+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Formulář pro Váš životopi

Klíčová slova: životopis, formulář, formulář pro životopis

E-mail: katalogy108@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2010

Popis: Při tvorbě životopisu je nutné dodržovat hned několik velmi důležitých pravidel. Naším cílem je seznámit Vás s těmito pravidly a provést Vás tvorbou vlastního životopisu. Z naší prezentace si navíc můžete stáhnout připravené formuláře pro životopis.

Web: www.zivotopis-formular.info

Další související informace

Strukturovaný životopis

životopis – Strukturovaný životopis je jedním z důležitých dokumentů, který obvykle požaduje nový zaměstnavatel při hodnocení uchazečů o volné pracovní místo. Na tomto místě naleznete rady, jak správně napsat strukturovaný životopis a vzor, ve kterém můžete pouze pozměnit aktuální údaje.

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Načítání trvalo 0.2685 sekund.