+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotky v skle

Klíčová slova: 2D,3D laser fotky v skle

E-mail: sales@promoglass.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2013

Popis: Internetový predaj 2D a 3D laser fotiek v sklenených kryštáloch, obrázky, logá a 3D modely, reklamných predmetov, plakety, ocenenia, trofeje a upomienkové predmety zo skla s využitím 2D a 3D pod povrchovej laserovej technológie. Fotodarčeky, svadobné dary a darčeky k výročiu.

Web: www.3d-laser.sk

Další související informace

Hotel RYCHTA v Netolicích

Hotel RYCHTA,ubytování v – Rodinný hotel Rychta v Netolicích se širokou nabídkou služeb najdete v historické části Netolic.Hotel Rychta v Netolicích poskytuje ubytování v 19 pokojích s kapacitou 46 lůžek a 11 přistýlek. Pokoje hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizorem se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením k internetu.Restaurace má kapacitu 45 míst k sezení a nabízí pestrý výběr jídel včetně tradičních krajových specialit.Parkování je v uzavřeném hotelovém dvoře pojme až 10 osobních vozů. Ideální poloha Netolic zaručuje pohodlné výlety do okolí po označených turistických a cyklistických stezkách a také výlety autem do okolních historických měst, jako jsou Vodňany, Strakonice, Písek atd.

Lyžování v Itálii

lyžování v Itálii, lyžování Presolana, lyžování mo – Stránky věnované lyžování v Alpách, především v Presolaně, Monte Pora, Colere nebo také v Paganelle, středisku Passo Tonale a Dolomity Super Ski. Kromě individuálních zájezdů nabízíme i pobyty pro školní lyžařské zájezdy do Itálie. Nejoblíbenějším pobytovým místem pro školníl lyžařské zájezdy je Presolana a hotel Spampatti, který se nachází přímo u sjezdovek.

Dovolená v Tunisku

Tunisko, dovolená v Tunisku, ubytování Tunisko – Jestliže toužíte po exotické dovolené v zemi, kde na vás čekají dlouhé pláže, které omývá teplé a čisté moře, zamiřte do Tuniska. Veškeré důležité informace o pobytu v této zemi pak naleznete na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.