+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FOTODESIGN Petr Mazanec

Klíčová slova: fotografie, design, reklama, tisk, letadla

E-mail: foto.mazanec@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2010

Popis: fotografie, FOTO+DESIGN-letecké foto, reklamní foto-auta, produkty, osoby, krajina, příroda,... reklamní tiskoviny-design+tisk, fullservise dlouholetá praxe, zaručená spolehlivost, naprostá spokojenost

Web: foto-mazanec.mypage.cz/

Další související informace

JERIE PACKAGING, s.r.o.

grafický design, tisk, produkce – Nabízíme komplexní obalová řešení, grafický design, tisk a produkce. Tvarový design obalů, standardní obaly i zakázkové obaly šité na míru, grafický design včetně corporate identity, konstrukce a výroba převážně papírových obalů a obalů z polypropylenu. Papírové tašky, obaly a dárkové balící papíry k okamžitému odběru od 1 ks v naší nové vzorkové prodejně.

Outsourcing & Marketing

reklama, marketing, tisk, media, produkce, grafika – Externí marketingové služby, nezavislé cenové audity,zhodnocení dodavatelských cen,  marketingová doporučení, strategie, akční plány, kompletní i dílčí reklamní služby, výběrová řízení na reklamní agentury, grafická studia a ostatní dodavatele, návrh výběrových kritérií, vyhodnocení a doporučení, poradenství a konzultace, medialní doporučení, nákup médií – Billboardy, tisková média – deníky, magaziny, TV, kontrola dodavatelských cen, letáky, katalogy, POS, inzerce, tisk, produkce, grafika, fotograf.

KingMEDIA medialní agentú

reklama, tisk, polep, olep, grafika, webdesign, – King MEDIA je mediální agentura, poskytující fullservice služby v oblasti reklamy a tisku. Zabýváme se tvorbou grafických návrhů přes tisk až po finalizaci, výrobou www stránek i polepy automobilů, výloh a pod.

Načítání trvalo 3.1504 sekund.