+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Martin Holík

Klíčová slova: svatební fotograf, fotograf olomouc, fotograf

E-mail: info@mafoto.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2012

Popis: Pokud hledáte profesionálního fotografa pro nafotografování vaší svatby, večírku, firemní akce nebo plesu, jste na správném místě! K službám je vám fotograf z Olomouce s profesionální výbavou. Fotografuji svatby, reportáže, firemní akce, plesy, portréty, produkty a mnohé další.

Web: www.mafoto.cz

Další související informace

Kameraman fotograf Praha

kameraman, fotograf, praha – Kameraman a fotograf Praha. Reklamní spoty. Produktová fotografie. Natáčení rozhovorů. Střih videa. Výroba reklamních filmů. Kopírování, vypalování, lisování CD, DVD, Blu-Ray. Výroba videoprezentací foto video reportáží.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Načítání trvalo 0.0665 sekund.