+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Martin Lukač

Klíčová slova: fotograf, fotografie, akt, portrét, focení

E-mail: seo_martinlukac@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2014

Popis: Liberecký rodák, Martin Lukač, se při svojí práci zaměřuje hlavně na focení přírody, zvířat, krajinek, portrétů a momentek. Při svojí kreativitě se ale nebrání ani vlastně ničemu. Pokud přijde dobrý nápad, prst na spoušti mívá hodně rychlý. A v tom je jeho kouzlo.

Web: www.martinlukac.cz

Další související informace

KaterinaSvobodova.cz

fotografie,ateliér,fotograf,focení,fotoateliér – Kateřina Svobodová se zabývá dětskou, rodinnou a portrétní fotografií. Fotoateliér: Velké Přílepy, Praha – západ. Pokud se Vám moje fotografie líbí a měli byste zájem o nafocení sebe, své rodiny, svých přátel nebo nějaké vaší rodinné události, neváhejte mne kdykoliv kontaktovat v sekci "Kontakt".

fotograf pro svatbu

fotograf, svatby, dokument, reportáž – Svatební fotograf profesionálně zachytí vaše neopakovatelné zážitky, reportážní, dokumentární, skupinové i inscenované fotografie. Mnohaleté zkušenosti i v ostatních odvětvých fotografie, reklama, booky, prezentace, fototest, kalendář, svatby, dokument, divadlo, katalogy, architektura

Gelové nehty

gelové nehty, fotografie, zdobení – Gelové nehty jsou velmi oblíbené mezi hlavně mladými ženami, které je prostě milují. Podívejte se na informace, fotogalerii a další články o tom, jak udělat ty nejlepší gelové nehty. Mohou se dělat doma nebo v salónu.

Načítání trvalo 0.3760 sekund.