+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Martin Lukač

Klíčová slova: fotograf, fotografie, akt, portrét, focení

E-mail: seo_martinlukac@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2014

Popis: Liberecký rodák, Martin Lukač, se při svojí práci zaměřuje hlavně na focení přírody, zvířat, krajinek, portrétů a momentek. Při svojí kreativitě se ale nebrání ani vlastně ničemu. Pokud přijde dobrý nápad, prst na spoušti mívá hodně rychlý. A v tom je jeho kouzlo.

Web: www.martinlukac.cz

Další související informace

obraz.prodejce

krajina, zátiší, portrét, olejomalba Ondřej Kočár – Stránka, kde se setkávají lidé zajímající se o výtvarné umění, zejména o krajiny, zátiší, portrét, olejomalbu. K prodeji se zde nabízejí obrazy Několika českých malířů: Ondřej Kočár, Vladimír Kočár, Helena Vafková, Vladimír Kormout, Jana Lednická.

Robert Zauer - teplický f

fotograf, fotograf teplice, teplický fotograf – Nabídka služeb profesionálního fotografa. Fotografování svateb, portrétní, rodinné , fotografování aktů (žen i mužů), fotografování a výroba kalendářů, fotografování společenských událostí, produktové a firemní fotografování, prodej dárkových poukazů

Svatební foto video Brno

svatební,fotograf,video,fotografie,foto,svatba – Miroslav Herman - známý brněnský fotograf a kameraman pracující se špičkovými přístroji firem Canon, Metz, Sony ... a používající nejmodernější technologie, nabízí více než standardní kvalitu jak svatebního videa tak dokonale nasvětlených svatebních fotografií. Kvalita ve spojení s nízkou cenou činní jeho práci ve svém oboru za bezkonkurenční.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.