+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf teplice telín pavel

Klíčová slova: fotograf, foto, fotografie, teplice, svatba, makro

E-mail: telin.p@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2010

Popis: Vítám vás na osobních stránkách, kde si můžete prohlédnout fotografie fotografa Telína Pavla z Teplic. Jsem rád že jste navštívili mé stránky a doufám že se vám budou líbit mé fotografie... Studuji obor ,,fotograf" na SOS Ruská v Děčíně.

Web: www.telin.ic.cz

Další související informace

Chytrá Žena

chytra, zena, foto, diskuze, móda, bydleni, – Internetový časopis pro ženy plný zábavy, zajímavostí, receptů, diskuzí, fotoalb, soutěží apod. Zajímavé články na téma móda, trendy, láska, sex, rodina, děti, společnost, bydlení, zdraví, dieta či cestování.

Svatební foto video Brno

svatební,fotograf,video,fotografie,foto,svatba – Miroslav Herman - známý brněnský fotograf a kameraman pracující se špičkovými přístroji firem Canon, Metz, Sony ... a používající nejmodernější technologie, nabízí více než standardní kvalitu jak svatebního videa tak dokonale nasvětlených svatebních fotografií. Kvalita ve spojení s nízkou cenou činní jeho práci ve svém oboru za bezkonkurenční.

Letecká fotografie a doku

letecká fotografie, fotografie – Poskytujeme služby v oblasti letecké fotografie a letecké dokumentace na komerční i neziskové bázi. Jsme profesionální tým odborníků se vzděláním v oboru fotografie a multimediální tvorby působící v Portugalsku a nyní také v České republice. Používáme dálkově řízenou helikoptéru s profesionálním fotografickým vybavením. Díky této technologii jsme schopni fotografovat také z míst pro klasická letadla a helikoptéry složitě přístupných, či přímo zapovězených leteckými předpisy. Naše služby se uplatňují v mnoha oborech, především ve stavitelství (konstrukční, stavební a developerské společnosti, architektonická studia), v památkovém průzkumu, v zemědělství, ale také v reklamím a turistickém průmyslu. Jsme nakloněni dlouhodobé spolupráci na ekologických, urbanistických a sociologických projektech.

Načítání trvalo 0.0832 sekund.