+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fotograf

Klíčová slova: foto,fotograf,svatební,firemní,produkt,akt,Brno

E-mail: pilgrime@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2013

Popis: Nafotím fotografie vás, vašich dětí a vaší rodiny. Oslavy, svatby, firemní akce a večírky, foto na tabla, na obraz, na web či jen tak do alba. Samozřejmostí je úprava fotografií,retuše a předání finálních snímku v elektronické podobě.

Web: www.hdatelier.cz

Další související informace

Foto-video -Vzpominky.COM

foto, video, fotografie, svatba, svatby, svateb – Nabídka fotografických a video služeb se zaměřením na focení svateb, firemních a V.I.P. akcí, plesů a rodinných oslav. Tvorba ateliérové fotografie. Svatební video. Život každého z nás je poskládán z mnoha dílků. Každý dílek představuje určitou událost v našem životě. Událost někdy více důležitou, někdy méně. Pojďte společně s námi udělat maximum pro to, aby události, které jsou těmi nejdůležitějšími pro Vás, pro Vaši rodinu, pro Vaše blízké, byly kvalitním způsobem zaznamenány. Vaše vzpomínky tak zůstanou uchovány pro Vás a Vaše děti...

Fotograf Jan Tichý

fotograf, portrétní fotograf, reportážní fotograf – Fotograf pro portrétní a reportážní fotografii a fotografii architektury. Nafocení formálních i neformálních portrétů, reportáží z koncertů, festivalů, konferencí, akcí. Focení budov, interiérů, zahrad či parků.

Svatební a společenské šaty - půjčovna

svatební, společenské, večerní šaty – Vyberte si svatební šaty na svatbu ve svatebním salonu Studio Chic Praha 2. Svatební šaty na Vaši velkou svatbu včetné vlasových doplňků, bižuterie a svatební boty. V našem salónu si můžete půjčit i společenské či večerní šaty na večírek nebo ples.

Načítání trvalo 0.3826 sekund.