+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FotoParta.cz - Modelky a

Klíčová slova: modelky, modeling, fotografové, fotografování

E-mail: katalogy@fotoparta.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2010

Popis: Portál o fotografování a modelingu. Katalog modelek, fotografů, vizážistek a agentur. Focení v luxusním ateliéru zdarma. Modeling magazín, bazar, diskuzní fórum, chat, soutěže o hodnotné ceny, seznamka, nabídka práce.

Web: www.fotoparta.cz

Další související informace

Andrea Hallerová

Modelka, modeling, česká modelka, překlady – Modelka z bohatými zkušenostmi v modelingu. Přijímám zakázky na focení katalogů, reklamu i ART(Fashion,glamour,sport,akt). Nabízím vstřícné jednání a flexibilitu. Poskytuji také tlumočnické a překladatelské služby z NJ do ČJ a z ČJ do NJ. Jestli hledáte reprezentativní tlumočnici pro Vaše obchodní jednání nebo podobné akce, neváhejte mne kontaktovat.

Modelky,celebrity,sex

modelky,celebrity,sex,modeling,casting,celebrity – informacni portal pro modelky a malde zeny ktere chteji vedet jak byt uspesne. najdete zde nekolik praktickych informaci jak pecovat o sebe a sve telo a spousty dalsich novinek v oblasti fashion a trendy stylu

detail hostess - hostesky

hosteska, modelka, promoakce, hostesing, modeling – Reklamní agentura detail hostess pro Vás již od roku 2006 zajišťuje hostesky, modelky, moderátory, tanečnice a promotéry, na promoakce, veletrhy, výstavy, módní přehlídky a další. Zaměření na Brno, Praha, Bratislava, ČR.

Načítání trvalo 0.3763 sekund.