+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Framework Vaše www studio

Klíčová slova: www, tvorba www, webdesign, css, xhml, grafika

E-mail: info@framework.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2008

Popis: Tvorba www stránek nejen pro Břeclav a okolí. Dodržujeme webové standardy. Podporujeme většinu prohližečů. Vytváříme přístupné stránky. Perfektní designové zpracování. Dbáme na detaily. Osobní přístup k zákazníkovi. Poskytnutí záruky na naše služby.

Web: framework.cz/

Další související informace

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek, webdesign – Internetová prezentace společnosti zabývající se webdesignem a tvorbou www stránek. Machin.cz s.r.o. je poskytovatelem kompletních služeb v oblasti interaktivních médií. Specializuje se na tvorbu www stránek, internetových obchodů a redakčních systémů.

Sandstudios-grafika DTP

grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace – Specializujeme se především na služby v oblasti grafického designu, zlomu a sazby různých dokumentů. Máme bohaté zkušennosti s grafickým zpracováním i zlomem knih a časopisů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky na tvorbu internetových prezentací. Pomůžeme Vám úspěšně podnikat na Internetu. Vaše www stránky budou nejen skvěle vypadat ale zároveň obsadí přední místa ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.cz. Naším cílem je postavit pro Vás webovou prezentaci nebo internetový obchod, který Vám bude vydělávat a přivede nové spokojené zákazníky. O Vaše www stránky se postaráme od začátku ? od registrace domény a hostingu až po navržení vhodných propagačních textů (copyrighting) a udržování nejlepších možných pozic ve vyhledávačích. Umíme navrhnout korporátní identitu včetně loga, firemních tiskovin, profilu společností či výročních zpráv. Navrhneme plakáty a letáky pro kulturní akce, obaly na CD nebo jiné podobné tiskoviny. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti DTP, jako např. veškeré úpravy či retuše obrázků, skeny, předtiskovou přípravu. V případě zájmu vše spojíme s kompletní tiskovou produkcí a supervizí zakázky. Působíme sice v Praze, ale zakázku dodáme de facto po celém světě. Zajistíme fotografické služby jakéhokoliv typu, máme k disposici zkušené fotografy, ale i režiséry pro Vaše reklamní spoty. Na přání klienta ozvučíme reklamu, nebo vytvoříme radio-spoty popř. jiná audiovisuální díla. Připravíme výrobu všech tiskovin. Pro Vaši zakázku vybereme nejvhodnější tiskárnu a postaráme se o to, aby jste dostali hotové tiskoviny ?na klíč? až do Vaší firmy nebo domova. To vše v maximální kvalitě a rychlosti, spojené s příjemnou cenou.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.