+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Francouzská desinfekce

Klíčová slova: desinfekce

E-mail: Registrace.Odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme desinfekce Stéridine od francouzského výrobce, které inaktivují řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Desinfekce jsou vhodné pro citlivé lidi a alergiky. V ČR jsou registrovány MZ ČR jako biocid nebo zdravotnický prostředek.

Web: desinfekce.sk

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0695 sekund.