+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fusion - gastrosystém

Klíčová slova: Gastronomický systém, skladové hospodářství,

E-mail: info@i-technologies.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2009

Popis: Gastronomický systém FUSION je informační systém určený pro restaurace a stravovací provozy. Nasazení gastronomického systému FUSION ve Vaší restauraci přinese úsporu finančních prostředků a přesnou kontrolu nad chodem restaurace.

Web: fusion.i-technologies.cz

Další související informace

Abyron-tvorba www

joomla, Joomla,redakční systém, www stránky, tvor – Vytvoříme Vám www stránky v CMS redakčním systému Joomla! Webové prezentace nabízíme od malých www stránek až po velké projekty nebo e-shopy či e-katalogy. Námi dodávané internetové prezentace jsou vytvořeny pomocí redakčního systému Joomla. Jedná se o jeden z nejrozšířenějších open source redakčních systémů, tj. systémů pro správu obsahu - CMS.

GPS navigace pro auto mot

navigace, gps, garmin, TomTom, Dayton, Mio, mapy, – Nabízíme GPS navigace a příslušenství pro auto, moto, geocaching, outdoor a turistiku. Většinu navigací máme skladem, příjemné ceny. Expedice do 24 hodin. Značky MIO, TomTom, Garmin, Dayton, Navigon + mapy pro GPS navigace.

Worm reality Ostrava

Reality; Ostrava; byty; Ostrava; domy; pozemky; – Realitní kancelář Ostrava se zaměřuje na byty, rodinné domky a pozemky, na jejich prodej a pronájem v Ostravě a okolí. Dále nabízíme finanční a právní služby při koupi nebo prodeji nemovitosti.Reality; Ostrava; byty; Ostrava; domy; pozemky; prodej; pronájem;

Načítání trvalo 2.7758 sekund.