+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gabriela Nagozenski, JK Sped

Klíčová slova: celní služby, deklarace, INTRASTAT

E-mail: registracejksped@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2011

Popis: Zajišťujeme celní služby, deklarace, INTRASTAT, evývoz, edovoz, ručení, dopravní služby, spedici, odbavení kontejnerů. Nabízíme manipulační prostředky a vázací techniku, zakázková výroba na míru a prodej.

Web: www.jksped.cz/

Další související informace

Úklidová firma Petr Salát

úklid, úklidové služby, úklidová firma, úklid kanc – Úklidová firma Petr Salát působí v oblasti zabezpečování úklidu interiérů a exteriérů pro firmy i pro domácnosti od roku 2003. Zaměřujeme se především na profesionální uklízecí služby pro firmy a budovy. Součástí našich služeb je kompletní úklidový a hygienický servis, včetně zásobování.

Úklidová firma Hruška

úklidová firma, úklidové služby, úklidový servis – Úklid bytových i nebytových prostor, sekání travního porostu, údržba zeleně, úklidová firma. Úřady, pečovatelské domy, rodinné domy, soukromé byty, firemní prostory, školy, hotely, penziony,panelové domy, sportovní haly, průmyslové haly, hrady, zámky a jiné nemovitosti.

Počítačovna

počítač, počítače, IT, služby, instalace – Nabízíme vše, co se týká počítačů, instalací, konfigurací, software, sítí, odvirování. Prodáváme kvalitní a levné počítačové sestavy. Rychlost, ochota, kvalita. Neváhejte nám napsat, rádi Vám pomůžeme

Načítání trvalo 2.5139 sekund.