+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gabriela Nagozenski, JK Sped

Klíčová slova: celní služby, deklarace, INTRASTAT

E-mail: registracejksped@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. srpna 2011

Popis: Zajišťujeme celní služby, deklarace, INTRASTAT, evývoz, edovoz, ručení, dopravní služby, spedici, odbavení kontejnerů. Nabízíme manipulační prostředky a vázací techniku, zakázková výroba na míru a prodej.

Web: www.jksped.cz/

Další související informace

Lotus beauty

Kosmetické služby, péče o tělo, péče o pleť. – Nabízíme kosmetické služby pro kosmetické a kadeřnické salony, zdravotnická a fitness centra a další zařízení se zaměřením na péči o tělo a pleť po celé České republice. Nabízíme ošetření pomocí přístrojů : IPL Ariane (trvalé odstranění všech chloupků, rejuvenace, omlazení pleti, odstranění pigmentových skvrn, odstranění žilek), TriPollar (tvarování těla a zmenšení obvodu redukce uloženého tuku, zlepšení vzhledu pokožky zasažené celulitidou, modelování obličeje, redukce jemných záhybů a vrásek, zpevnění pokožky, zlepšení textury pokožky dekoltu a rukou, redukce strijí a dvojité brady).

Počítačovna

počítač, počítače, IT, služby, instalace – Nabízíme vše, co se týká počítačů, instalací, konfigurací, software, sítí, odvirování. Prodáváme kvalitní a levné počítačové sestavy. Rychlost, ochota, kvalita. Neváhejte nám napsat, rádi Vám pomůžeme

Úklidové služby Olomouc

úklidové služby, úklidové práce, úklid domácností – Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Načítání trvalo 0.0489 sekund.