+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gadgets - efektní dárky

Klíčová slova: gadgets, dárek, puzzle, elektronika

E-mail: info@euridika.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Gadgets jsou zábavné i praktické dárky, někdy nečekaného charakteru. Mimo netradičních nápadů, zde často bývají uplatněny technické novinky v neobvyklém podání. V současné době nabízíme přes 400 druhů tohoto zboží ve 12-ti různých kategoriích.

Web: www.euridika.cz

Další související informace

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Květinářství - Koupím kyt

koupit kytku, květiny online, dárek, květinářství – Sháníte kytici na poslední chvíli? U nás si můžete koupit kytici online a ještě ušetřit! Kytka je vždy vhodným dárkem a naše květinářství Vám nabízí nespočet vazeb – pro ženy i muže, moderní i tradiční... Nahlédněte a nechte se inspirovat...

Načítání trvalo 0.0649 sekund.