+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garfield 3d

Klíčová slova: Garfield 3d

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Nový rodinný film ve 3D je tady. Neváhejte a pojďte do kina na Garfielda ve 3d. Je to nevšední zážitek u jakého se rozhodně nudit nebudete. Ať jste 5leté dítě nebo rodič, Garfield je určený Vám. Nový rodinný film ve 3D je tady. Neváhejte a pojďte do kina na Garfielda ve 3d. Je to nevšední zážitek u jakého se rozhodně nudit nebudete. Ať jste 5leté dítě nebo rodič, Garfield je určený Vám.

Web: garfield3d.cz

Další související informace

Pavel Platil animation st

počítačová animace, 3D grafika, multimediální prez – Studio počítačové animace a 3D grafiky nabízí výrobu a tvorbu multimediálních prezentací, animovaných filmů a reklamy. Televizní reklamní spoty, videoklipy, vizualizace interiéru i exteriéru, strojní 2D/3D vizualizace, simulace technických postupů.

Spalovače tuků

Spalovače tuků – Spalovače tuků je cesta jak být zase opět hezká a hubená. Nabízíme Vám prvotřídní stoje švýcarské kvality a lety vyzkoušený s garancí úspěchu, hubnete tedy s námi. Spalovače tuků je cesta jak být zase opět hezká a hubená. Nabízíme Vám prvotřídní stoje švýcarské kvality a lety vyzkoušený s garancí úspěchu, hubnete tedy s námi.

Načítání trvalo 2.0130 sekund.