+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garfield 3d

Klíčová slova: Garfield 3d

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Nový rodinný film ve 3D je tady. Neváhejte a pojďte do kina na Garfielda ve 3d. Je to nevšední zážitek u jakého se rozhodně nudit nebudete. Ať jste 5leté dítě nebo rodič, Garfield je určený Vám. Nový rodinný film ve 3D je tady. Neváhejte a pojďte do kina na Garfielda ve 3d. Je to nevšední zážitek u jakého se rozhodně nudit nebudete. Ať jste 5leté dítě nebo rodič, Garfield je určený Vám.

Web: garfield3d.cz

Další související informace

Interiery na zakázku

kuchyňské linky – kuchyňské linky, kancelářský nábytek, zakázkový nábytek, bytový nábytek, elektrospotřebiče, recepční pulty, sedací a stolový nábytek, projektová dokumentace, montážní práce, dveře, zárubně, parapety

technika 3d

3D technika,3D televize,3D brýle – Chodíte rádi do kina? S novou 3D televizí a 3D brýlemi můžete mít kino i u vás doma! Protože 3D technika je teď dostupná opravdu každému! Stačí vybrat ten správný 3D film, pohodlně se usadit a vychutnat si pocit z kvalitního obrazu a zvuku!

Virtuální prohlídky

virtuální prohlídky, 3D prohlídky, panoramatické – Virtuální prohlídky jsou v dnešní době velmi populární. Nabízíme prezentaci Vašich prostor pomocí fotografického panorama. Návštěvník Vašich stránek bude mít možnost se libovolně otáčet ve kterékoli místnost. Výchozí bod kamery je umístěn do výšky očí dospělého člověka pro ještě větší realistický pocit.

Načítání trvalo 2.0498 sekund.