+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genesa

Klíčová slova: genera,dřevěné hračky,drogerie,kosmetika,lapač

E-mail: i.vulteryn@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2011

Popis: Na našich stránkách naleznete výběr z produktové řady italské kosmetiky GENERA a originální české produkty LUXOR (universální saponát pro alergiky) a LAPAREN (lapač vzdušných nečistot a pachu). V sekci "Doplňkový prodej" dále nabízíme širokou nabídku dřevěných hraček od českého výrobce.

Web: www.genesa.cz

Další související informace

Dřevěné hračky

dřevěné hračky, hračky – Krásné a kouzelné dřevěné hračky. Dřevěné hračky mají tradici. Dřevěné hračky na internetu. Jsou dřevěné hračky přežitek nebo nová móda? Nakupujeme dřevěné hračky. Krásné a kouzelné dřevěné hračky. Dřevěné hračky mají tradici. Dřevěné hračky na internetu. Jsou dřevěné hračky přežitek nebo nová móda? Nakupujeme dřevěné hračky.

Online výuka pro české dě

výuka na dálku, e-learning, online výuka, do zahra – Odjíždíte dlouhodobě do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat školu, kde vyučovacím jazykem je angličtina? Všechny předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka a zeměpisu ČR či českých dějin. Vašemu dítěti zajistíme výuku těchto zkušebních předmětů na dálku, pomocí kvalifikovaných učitelů. Stačí mít v zahraničí pouze počítač s připojením na internet a nainstalovaný SKYPE (tiskárna, skener výhodou). Preferujeme osobní setkání s Vámi a Vaším dítětem před tím, než odjedete do zahraničí. Po dohodě je možná výuka dalších vzdělávacích předmětů.

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Načítání trvalo 0.3423 sekund.