+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gensets - power equipment

Klíčová slova: Půjčovna elektrocentrál, elektrocentrály

E-mail: info@gensets.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2013

Popis: Půjčovna elektrocentrál, půjčovna topidel, záložní zdroje elektřiny a tepla, energetická pohotovost, dodávky náhradních zdrojů elektrické energie a tepla. Profesionální řešení na míru, mnohaleté zkušenosti.

Web: www.gensets.cz

Další související informace

Tiché elektrocentrály

elektrocentrály – Elektrocentrály KIPOR - prodej - servis - náhradní díly - půjčovna. Kvalitní a rychlé služby pro elektrocentrály KIPOR. Elektrocentrály KIPOR dosahují bezkonkurenčního poměru výkon / cena. KIPOR používá pro svoje elektrocentrály digitální invertorovou technologii. Díky této technologii dosahují elektrocentrály KIPOR pravidelného sinusového výstupu, minimální hlučnosti a nízké hodnotoy emisí. Proto mohou naše elektrocentrály napájet i tak citlivé spotřebiče jako jsou počítače, notebooky, měřící přístroje i citlivá zařízení, jako jsou medicínské přístroje. Vy si můžete bezstarostně užívat kempování, cesty na jachtě, zkrátka veškerou aktivitu ve volné přírodě s možností nezávislého využívání elektrické energie. Elektrocentrály KIPOR jsou také velice oblíbeny ve stavebnictví, při práci na zahradě, nebo na veletrzích.

Půjčovna strojů Lysice

Půjčovna strojů, půjčovna nářadí – Půjčovna nářadí, stavební a zahradní mechanizace Lysice. Půjčíme vám Vám čerpadla, motorové elektrocentrály, vybrační válce a pěchy, hutnící techniku, hutnící techniku, drobné stavební stroje, skladové kontejnery a dopravní prostředky.

Načítání trvalo 2.3013 sekund.