+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geodetické práce Obrusník

Klíčová slova: geodeticky,geodet,geodetka,geodeticke,vytycovani

E-mail: info@geodet-obrusnik.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2011

Popis: Naše kancelář nabízí geodetické práce na trhu již od roku 1996. Poskytujeme komplexní geodetické služby na profesionální úrovni s důrazem na zodpovědný přístup k zákazníkovi. Realizujeme komplexní dodávku geodetických prací – od přípravy podkladů pro projekt, přes vytyčování a kontrolní práce až po finální dokumentaci skutečného provedení pro správce sítí, stavební, či katastrální úřady. Zakázky vyhotovujeme pro soukromý i veřejný sektor pomocí moderní techniky a software, který umožňuje předat objednateli veškeré výstupy v digitální formě požadovaném formátu. Geodetické práce jsou garantovány úředním oprávněním pro ověřování výsledků zeměměřičských činností dle zák. č.200/1994 v rozsahu §13, odst. 1 písmene a) až c). Uvítáme, pokud nás oslovíte s poptávkou po našich službách a jsme připraveni zakázku realizovat v co nejkratším možném termínu. S přáním hezkého dne Ing. Ludvík Obrusník

Web: www.geodet-obrusnik.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0697 sekund.