+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gesavit

Klíčová slova: Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie,

E-mail: info@medicoregroup.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Web: www.medicoregroup.cz

Další související informace

Xtreme TrimTM Phase2

Xtreme, trim, phase, phase2, doplněk stravy, dieta – Xtreme TrimTM Phase 2Ÿ je jedinečný doplněk stravy obsahující novou patentovanou substanci Phase 2Ÿ, s jejíž pomocí dochází ke snížení vstřebávání kalorií ze sacharidů v lidském těle, čímž dochází ke snížení kalorického příjmu.

Přírodní kadeřnictví

kadeřnictví, davines, přírodní vlasová kosmetika, – Salon Haaro naturo v Liberci nabízí kompletní ošetření přírodní vlasovou kosmetikou, barvení hennou a také prodej přírodní vlasové kosmetiky. Přístrojová - suchá pedikúra. Salon Haaro naturo v Liberci nabízí kompletní ošetření přírodní vlasovou kosmetikou, barvení hennou a také prodej přírodní vlasové kosmetiky. Přístrojová - suchá pedikúra.

Prodej výživových doplňků a fitness zařízení - FitPoint.sk

doplňky výživy, doplňky stravy, fitness, výživové – Prodej originálních a kvalitních doplňků výživy, fitness zařízení, strojů, pomůcek a poradenství. Profesionálně vyškolení pracovníci vám poradí při výběru a užívání jednotlivých produktů. Zboží je dodáváno pouze výhradními distributory světových značek. Kromě doplňků výživy pro fitness se v naší nabídce nacházejí i jiné novinky potřebné pro kvalitní zdravý život. Nabízíme vám zboží za nejnižší možné ceny, které umíme garantovat pro slovenský trh.

Načítání trvalo 0.0795 sekund.