+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Glt programy

Klíčová slova: glt,global leadership training,školení, kurzy

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2012

Popis: Global leadership training je ucelená koncepce systematického vzdělávání a profesního růstu vedoucích pracovníků. Glt programy od profesionálních lektorů a školitelů. Zvyšte kvalitu a efektivitu řízení ve Vašem firemním prostředí s našimi glt programy. Vychovejte úspěšné lídry!

Web: www.glt-kurzy.cz

Další související informace

Jazyková škola Brno

jazykova, skola, brno, kurzy – Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, kurzy španělštiny, francouštiny,kurzy italštiny, ruštiny, kurz češtiny pro cizince, pomaturitní kurzy a další kurzy jazyků dle Vašich požadavků. Sídlem jazykové školy Pelikán je Brno.

Centrum-Vzdělávání.cz

Školení, Projektové řízení, Firemní vzdělávání, K – Kurzy a školení, Vzdělávání dospělých, Vzdělávací agentura, rekvalifikace, kurzy, školení, kurzy ICT, počítačová kurzy, počítačová škola, ECDL, E-Learning,účetní kurzy, manažerské kurzy, profesní kurzy, soft skills, kurzy šité na míru, zakázkové kurzy, firemní vzdělávání

Kurzy němecého jazyka

německý jazyk,němčina,kurzy,školení – Bohatý výběr kurzů němčiny je realizován pod pokličkou profesionality, perfektního zázemí, špičkového technického vybavení a letité praxe. O své budoucí znalosti se nemusí obávat jak začátečníci, tak zkušení a profesionální němčináři.

Načítání trvalo 0.3223 sekund.