+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GNSS systémy Javad

Klíčová slova: přijímač GPS, přijímač, GNSS, RTK, anténa GPS

E-mail: geopen@geopen.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme špičkové GNSS přijímače a antény JAVAD pro GIS i pro geodetické měření. Systémy Javad GNSS určují polohu bodu ze signálů satelitních sítí GPS, GLONASS, GALILEO. Pomocí JAVAD GNSS je možné měřit metodou RTK nebo využívat post-processing. Přijímače GNSS signálů jsou ovládány prostřednictvím ultra-odolných polních počítačů Victor a obslužného programu TRACY. Javad GNSS vyrábí i širokou škálu kvalitních GNSS antén určených nejen pro pro rovery - pohyblivé přijímače, ale i pro referenční stanice permanentních sítí. JAVAD GNSS je ideální volba při měření pro účely GIS i pro zeměměřiče.

Web: www.javad-gnss.cz

Další související informace

Notebooky, GPS navigace.

notebooky pocitace Dax Asus Acer GPS navigace MP3 – Internetový obchod s výpočetní technikou. Počítače DAX, komponenty, notebooky Asus, Acer, tiskárny, LCD monitory, televize, digitální fotoaparáty, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, PDA, CD, DVD media, obaly na média. Výrobci - HP Canon Samsung ASUS ACER MINOLTA PANASONIC GENIUS OLYMPUS MSI PHILIPS.

Avallo - Elektro.cz

Televizory, LCD, Plasma, Audio, GPS, Elektronika. – Nabízíme Vám širokou nabídku výrobků z oblasti elektroniky (Televizory LCD, plasmu, audio, GPS, Elektroniku, herní konzole a mnoho dalšího). Sortiment se snažíme udržovat na velmi nízkých cenách, zboží jsme schopni Vám doručit již do dvou pracovních dnů.

Navigácie online

navigácie, gps, mapy, cestné, mobilné, turistické – Navigacieonline.sk je špecializovaný internetový obchod, ktorý ponúka navigácie najznámejších výrobcov za najlepšie ceny. Internetový obchod navigacieonline.sk je členom skupiny CREAS eshop centrum. Firma CREAS s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa rozhodli založiť internetový obchod, ktorý spája najnovšie technológie elektronického obchodu a jednoduchosť klasického nákupu. Dôraz kladieme na spokojnosť našich klientov. Ponúkame navigácie najznámejších výrobcov za najlepšie ceny. Navigácie všetkých typov - cestné, mobilné, turistické, športové, rybárske, námorné, mapy a ostatné príslušenstvo

Načítání trvalo 0.0811 sekund.