+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GNSS systémy Javad

Klíčová slova: přijímač GPS, přijímač, GNSS, RTK, anténa GPS

E-mail: geopen@geopen.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2012

Popis: Nabízíme špičkové GNSS přijímače a antény JAVAD pro GIS i pro geodetické měření. Systémy Javad GNSS určují polohu bodu ze signálů satelitních sítí GPS, GLONASS, GALILEO. Pomocí JAVAD GNSS je možné měřit metodou RTK nebo využívat post-processing. Přijímače GNSS signálů jsou ovládány prostřednictvím ultra-odolných polních počítačů Victor a obslužného programu TRACY. Javad GNSS vyrábí i širokou škálu kvalitních GNSS antén určených nejen pro pro rovery - pohyblivé přijímače, ale i pro referenční stanice permanentních sítí. JAVAD GNSS je ideální volba při měření pro účely GIS i pro zeměměřiče.

Web: www.javad-gnss.cz

Další související informace

Weblog zabývající se GPS

satelitní navigace, gps – Weblog o satelitní navigaci GPS.

GPS navigace GoClever.

gps – GPS navigace GoClever. Internetový a kamenný obchod. Zabýváme se prodejem GPS navigací GoClever, příslušenství, map, aktualizacemi a servisem. (upraven popis)

GPS rozcestník

gps, odkaz,link,poloha,lokalita,okolí – Adresář odkazů orientovaný na GPS souřadnice a lokality bodů, kategorizovaný seznam okolních firem a bodů zájmu POI. Hledejte ve svém okolí a ušetřete náklady za dopravu. Firmy a zajímavá místa v okolí místa.

Načítání trvalo 3.4953 sekund.