+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Go-Shuttle

Klíčová slova: go-shuttle,přeprava,doprava,jak se dostat,z,do,ces

E-mail: info@go-shuttle.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2013

Popis: Specializujeme se na přepravu osob do známých turistických destinací jako jsou Český Krumlov, Vídeň, Salzburg, Praha, Hallstatt a mnoho dalších. Jsou pro Vás připraveny bezpečné a spolehlivé dodávky nebo minivany. Naše zákazníky vyzvedneme přímo před jejich hotelem, letištěm, vlakovým či autobusovým nádražím a dopravíme je přímmo na místo jimi určené. Tento způsob dopravy je pro Vás ideálním řešením, jak se dostat do dalšího města na Vaší trase. Jsme mladá společnost pocházející z Českého Krumlova. Naší hlavní předností je spolehlivost a přesnost. Pasažéry přepravujeme bezpečnými, klimatizovanými a pohodlnými dodávkami pro 8 osob nebo minivany pro 4 osoby. Naše vozy jsou vybaveny airbagy a dalšími bezpečnostními prvky. Pro každého pasažéra je připravena voda během jizdy zdarma. Pro skupiny 5 a více osob poskytujeme slevu.

Web: go-shuttle.cz/

Další související informace

SPED-EX Třinec

doprava, spedice, logistika, sklad, celní, správa, – Pro rychlé a operativní uspokojování poptávky po celně logistických službách provozuje společnost SPED-EX Třinec s.r.o. celně logistické centrum na průmyslové zóně v Třinci - Konské, kde svým servisem uspokojuje řadu společností.

Potápníček.cz - vše pro h

škůdci, mravenci, potkani, myši, krtek, kuna, slim – V našem obchodě naleznete široký sortiment přípravků sloužících k hubení nebo odhánění obtížných škůdců v domech, bytech a zahradách. Rady jak se zbavit slimáků, krtka, kuny, potkanů a krys, myší, mravenců, octomilek, vší, koček, psů.

Načítání trvalo 0.3869 sekund.