+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové hřiště Kořenec

Klíčová slova: golfové hřiště, golf Kořenec, Boskovice, golfové

E-mail: impnetcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2011

Popis: Golfové hřiště Kořenec s 18ti jamkami leží v srdci přírodního parku Řehořkovo Kořenecko, kousek od Boskovic. Na našem golfovém hřišti nabízíme vícedenní golfové kurzy, dětské kurzy, golfového trenéra i časté golfové turnaje.

Web: www.korenec-golf.cz

Další související informace

Golf Resort Telč

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka je otevřena od května roku 2006. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Perlou hřiště je nádherný výhled na tři kilometry vzdálenou Telč.

Golfové potřeby Podlaha

golf, golfové potřeby, golfové sety, golfové hole, – Golfový eshop pro začínající i zkušené hráče. Zboží z Velké Británie, vždy skladem a za příznivé ceny. Kamenná prodejna. Individuální úprava zboží je samozřejmostí. Specialista na elektrické golfové vozíky a vozítka. Nabízíme zboží od předních světových výrobců, především Forgan, Confidence, Palm Springs a Texan.

Golfový magazín

golfové statistiky, golfové výsledky, golf – Online magazín pro golfisty, jehož součástí je systém statistik a evidence golfových výsledků. V databázi najdete včechana hřiště ČR a SR a dále nejoblíbenější zahraniční hřiště. Kromě výsledků vám statistiky umožní sledovat počet trefených fervejí, greenů a počet patů, statistiky na jednotlivých hřištích i jamkách. V magazínu najdete také rady a tipy na zlepšení golfové hry, tipy na cesty za golfem, recenze golfového vybavení a spoustu dalších zajímavých informací.

Načítání trvalo 0.0554 sekund.