+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Golfové vybavení

Klíčová slova: golfové vybavení

E-mail: registrace@kolb.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2011

Popis: Internetový obchod s golfovými vozíky, golfovým vybavením a dalším příslušenstvím. Půjčovna golfového vybavení. Prodejce profesionálního vybavení osvědčených značek, nejlepší ceny v ČR. Profesionální golfové vybavení osvědčených značek.

Web: www.sprintsport.cz

Další související informace

Golf Resort Telč

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka je otevřena od května roku 2006. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Perlou hřiště je nádherný výhled na tři kilometry vzdálenou Telč.

Vybavení prodejen, obchod

vybavení prodejen, vybavení obchodů etikety – Dodáváme vybraný sortiment zboží pro firmy v oblasti potravinářství, drogerie, průmyslu, farmacii. Poskytujeme služby v oblasti označování a identifikaci výrobků v různých sortimentech. Nabízíme záruční i pozáruční servis.

MAXHOME.cz

nábytek, vybavení interiéru, bytové doplňky – Internetový obchod s dřevěným a koženým nábytkem, kompletní sortiment vybavení – stoly, skříně, židle, postele, křesla, obývací stěny, sedací soupravy a bytové doplňky pro ložnice, kuchyně či dětské pokoje, nábytek, vybavení interiéru, bytové doplňky, obývací pokoj, jídelna, ložnice, předsíň, dětský pokoj, nábytkové sestavy, dětský nábytek, hodiny, jídelní stoly, komody, konferenční stoly, křesla, matrace, obývací stěny, PC stoly, pohovky, police, polštáře a přikrývky, postele, předsíňové stěny, rošty do postele, sedací soupravy, skříně, TV stoly, židle

Načítání trvalo 0.1134 sekund.