+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gotu kola - elixír mládí a jeji pěstování

Klíčová slova: gotu kola, mozkový nutrient, pupečník asijský,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Vše kolem gotu kola. Často známý také pod názvem pupečník asijský zaujímá v tradiční indické i čínské medicíně důležité místo. Popínavá trvalka (gotu kola) se podílí na činnosti ventrální i periferní nervové soustavy jako tonikum a adaptogen. Je řazena do kategorie tzv. možkových nutrientů, neboť významně přispívá k posílení paměti a zlepšení koncentrace. Gotu kola se dnes na trhu vyskytuje ve formě tablet, tobolek, tinktury, prášku nebo jako sušená bylina k přípravě čaje. Gotu kola je původem tropická rostlina, vyžaduje dostatek tepla, světla, vody a vzdušné vlhkosti.Přes léto se pěstuje venku v nádobě či na záhoně.

Web: gotu-kola.estranky.cz

Další související informace

sport cyklocentrum

horská kola, jízdní kola, dětská kola, mtb, GT – Servis, půjčovna a prodej jízdních kol, oblečení a lyží. V sortimentu naleznete horská kola, trekingová kola, vidlice a oblečení značek Trek, Specialized, Gary Fisher, Shimano, Craft. E-shop, prodej na splátky, kamenné prodejny.

Bike shop

cyklistika, jízdní kola, bike, přilby, výstroj – Internetový obchod se širokou nabídkou jízdních kol, cyklo oblečení, komponent a doplňků. Nabízíme všechny typy pánských, dámských i dětských kol do všech terénů a podle požadavků zmodernizujeme vaši výstroj a vyladíme ji ve všech detailech.

Velo Hanák.cz

prodej kol, prodej jízdních kol, jízdní kola, – Velo Hanák.cz je odborný cyklo obchod specializovaný na horská kola, MTB a náhradní díly.Obdorný e-shop nabízí helmy, tretry, rukavice a oblečení pro cyklisty. Osobní odběr Brno, Praha a PPL po celé ČR.

Načítání trvalo 3.2965 sekund.