+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gotu kola - elixír mládí a jeji pěstování

Klíčová slova: gotu kola, mozkový nutrient, pupečník asijský,

E-mail: nikushka82@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervence 2012

Popis: Vše kolem gotu kola. Často známý také pod názvem pupečník asijský zaujímá v tradiční indické i čínské medicíně důležité místo. Popínavá trvalka (gotu kola) se podílí na činnosti ventrální i periferní nervové soustavy jako tonikum a adaptogen. Je řazena do kategorie tzv. možkových nutrientů, neboť významně přispívá k posílení paměti a zlepšení koncentrace. Gotu kola se dnes na trhu vyskytuje ve formě tablet, tobolek, tinktury, prášku nebo jako sušená bylina k přípravě čaje. Gotu kola je původem tropická rostlina, vyžaduje dostatek tepla, světla, vody a vzdušné vlhkosti.Přes léto se pěstuje venku v nádobě či na záhoně.

Web: gotu-kola.estranky.cz

Další související informace

AZ pneu s.r.o.

pneumatiky, pneu, disky, kola, alu, osobní pneu – Prodejce pneumatik pro osobní, off-road, užitková vozidla a motocykly, alu disky a plechová kola od více než 30ti výrobců. Internetový a zásilkový obchod s dodáním do 1-2 dnů. Testy pneu v češtině. Doporučení,novinky a rady pro motoristy.Sezónní výprodeje. Kamenné obchody v Opavě a na Slovensku v Bratislavě.

Jízdní kola, sport

jízdní kola, sportovní potřeby – Internetový obchod specializující se na dvě hlavní kategorie: Jízdní kola a sportovní potřeby. Zákazník si může vybrat z velkého množství jízdních kol a příslušenství pro cyklistiku. Dále lze v obchodu zakoupit nejrůznější sportovní vybavení pro letní i zimní sporty.

Alu kola, disky, elektron

alu, kola, elektrony, disky, lité, wsp, italy, – Rozmanitá  nabídka alu kol společnosti WSP Italy. Litá alu kola (disky, elektrony) jsou rozdělena dle typů aut s různými roztečemi a středy. Přehledný katalog litých alu kol nabízí kvalitní elektrony pro Vaše čtyřkolé miláčky - AUDI, BWW, FORD a mnoho dalších.

Načítání trvalo 3.2297 sekund.