+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafika Strnad

Klíčová slova: návrhy fasád, iluzivní malby, reklamní malby

E-mail: grafikastrnad@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2010

Popis: Navrhujeme a realizujeme iluzivní a reklamní malby na fasády. 3D malby vytvářející pocit skutečnosti. Malba převážně velkých ploch, kde využíváme konkrétní dané dispozice pro zvýšení malovaného efektu.

Web: www.grafikastrnad.cz/

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty, dárkové předměty, tisk, potisk – Reklamní a dárkové předměty i s potiskem. V naší nabídce najdete nepřeberné množství reklamních propisek a různých psacích potřeb pro Vaši firmu i domácnost, textil, potřeby pro domácnost, sport a jiné

Reklamní agentura Ostrava

reklamní agentura, reklamní agentura Ostrava – Reklamní agentura Bool poskytuje kompletní reklamní servis v městě Ostrava a okolí. Provádíme profesionální zpracování tiskovin, billboardů a světelných reklam. Programujeme internetové stránky, aplikace a eShopy.IT outsourcing.

Vizualizace, návrhy fasád

vizualizace, návrhy fasád, interiéry, modely – Nabízíme Vám levné ale kvalitní návrhy interiérů, exteriérů, návrh fasády, zakreslení do fotografie, fotorealistické vizualizace, animace, 3D modely i fyzické architektonické modely. Kompletní grafický návrh včetně vizualizace. Provádíme vizualizace všech stupňů kvality, a to především zastavěného území, průmyslových zón a výrobních areálů, rodinných a bytových domů a jejich zanesení do fotomap a fotografií, fasád a zahrad.

Načítání trvalo 3.0036 sekund.