+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

gramofony, mikroskopy atd

Klíčová slova: gramofony mikroskopy stroje staré historické

E-mail: info@antikpraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2008

Popis: antikpraha.cz - Staré stroje, nástroje, přístroje - nákup a prodej starožitností i replik, starožitný nábytek, svítidla, obrazy, sochy, doplňky, lovecké trofeje, zahradní vybavení, sběratelství - numismatika, filatelie

Web: gramofony-psacistroje-mikroskopy.antikpraha.cz/

Další související informace

FICHTNER- HOLZ s.r.o.

staré dřevo, prkna, trámy – Vykupujeme staré trámy a stará prkna, podlahy, dřevo z rekonstrukcí a demolic Vašich domů i celých objektů (zemědělských, průmyslových apod.). Nabízíme nejvyšší ceny na českém trhu a to až do výše 8.000, - Kč, za m3. Tento materiál vykoupíme a hotově uhradíme přímo na místě stavby, dopravní náklady hradíme v plné výši.

CARBE s.r.o.

dřevoobráběcí stroje – Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů, technologií a příslušenství. Nabízíme nové, zánovní a použité repasované profesionální dřevoobráběcí stroje pro dřevařský a nábytkářský průmysl, stolaře a truhláře. Vše se zárukou, servisem, poradenstvím a rodinným přístupem.

U staré cesty v Praze

U staré cesty,ubytování v Praze,ubytovani,Praha, – Penzion, který na Vás dýchne naší rodinnou atmosférou má kapacitu 19 míst + 4 přistýlky. Apartmány a pokoje nabízí ideální podmínky pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, Každý pokoj je vybaven koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV, WiFi , lednicí a fénem.Nedaleko penzionu(cca 20metrů) se nachází kosmetický salon, který nabízí kadeřnictví, kosmetiku, masáže, manikúru, pedikúru i solárium.Ke zpříjemnění Vašeho pobytu nabízíme přátelský a profesionální přístup našeho personálu.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.