+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

growshop olomouc

Klíčová slova: growshop, olomouc, hnojiva, gowbox, growshop

E-mail: info@growshop-olomouc.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2010

Popis: Nově otevřený growshop-olomouc.cz na adrese Mlčochova 4, 77900 Olomouc. Krásný obchůdek v klidné uličce centra Olomouce. Parkování zdarma přímo před vchodem, pohodlná nakládka. Přijďte nás navštívit ve všední dny od 10:00 - 18:00 Školený personál Vám ochotně a zdarma poradí, jak na to?! Skladem veškeré vybavení pro pěstitele pod umělým osvětlením. Pěstební stany, výbojky, úsporky, předřadníky, stínidla, hnojiva značek Metrop, Atami, BioBizz, Advanced Hydroponic, květináče, Libra truhlíky, zemina jako Kokosové substráty, Light Mix - BioBizz, špičková zemina a granule značky Guanokalong. Kontakt info@growshop-olomouc.cz nebo na tel: 606 855 414

Web: www.growshop-olomouc.cz

Další související informace

Záclony a závěsy

záclony, závěsy, záclony do ložnice, do ložnice – Záclony a závěsy: záclony do ložnice, závěsy do obýváku. Luxusní i klasické záclony, závěsy nejen pro náročného zákazníka. Poradíme, které závěsy a záclony se hodí do ložnice, obýváku nebo kuchyně.

Zahrady K + K - zahradni

zahrady, zahrada, trávníky, hnojiva, bonsaje, ros – Zakládání a údržba veřejné zeleně, travní koberce, automatické závlahové systémy, okrasné a japonské zahrady, bonsaje, péče o zahrady a zeleň bytových společenství, péče o sportovní trávníky,kompletní zahradnický servis.

Načítání trvalo 0.3413 sekund.