+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Guard 7 - Bezpečnost prác

Klíčová slova: Bezpečnost práce, požární ochrana, e-learning,

E-mail: guard7@guard7.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. prosince 2010

Popis: Naše firma poskytuje úplné služby v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany, péči o životní prostředí a technická zařízení po celé České republice. Zajistíme školení, semináře a další vzdělávací akce, nabízíme zázemí velké funkční organizace.

Web: 17. listopadu 203, Pardubice 530 02

Další související informace

HACCP consulting

HACCP, PO, BOZP, Požární ochrana, Bezpečnost práce – Zavádění Systému kritických bodů HACCP, ISO 22000, BRC, IFS a komplexní služby na úseku PO a BOZP, zpracování povinné dokumentace, nezávislé audity, poradenství a školení pracovníků. Kvalita za zajímavé ceny.

Požární dveře

protipožární dveře, požární ochrana, stěny, dveře – Naším hlavním programem je výroba a montáž protipožárních plných a prosklených dveří a stěn, v provedení ze dřeva i oceli a to v typizovaných i atypických rozměrech. Veškeré dveře a stěny vyrábíme také i v nepožární úpravě, tak aby bylo možno zrealizovat celou zakázku ve stejném provedení. Veškeré námi dodané požární uzávěry jsou doloženy platnými atesty a certifikáty.

H-Komplet s.r.o.

požární ochrana, požární bezpečnost, protipožární – Společnost H-Komplet s.r.o. se sídle v Sokolově v Karlovarském kraji se specializuje na komplexní činnost v oblasti požární ochrany. V tomto odvětví se zabýváme jak školící činností, tak i dodávkami, montáží a revizní činností hasicích přístrojů, požárních klapek, hydrantů, EPS atd.

Načítání trvalo 2.8831 sekund.