+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gymnázium SŠG Ostrava

Klíčová slova: SŠG, Ostrava, gymnázium, gympl, škola, šestileté

E-mail: propagace@navolnenoze.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Šestileté gymnázium výjimečné svou otevřeností vůči studentům a rodičům. Založeno 1993, úspěšnost absolventů u přijímaček na vysokou více než 99 %, plně vybavené multimediální učebny, rozšířená výuka jazyků a konverzace, desítky volitelných doplňkových aktivit a 45% zastoupení mužů v učitelském sboru. Tak na co ještě čekáte? :)

Web: www.ssgostrava.cz

Další související informace

Studentský portál primát.

studijní materiály, studium, škola, univerzita – Primát.cz je server pro studijní účely všech studentů vysokých škol. Umožňuje zdarma sdílet materiály ke studiu. Primát není serverem pro studenty, ale je to server studentů. Je studenty tvořen, řízen, směrován.

Jazyková škola Brno

jazykova, skola, brno, kurzy – Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, kurzy španělštiny, francouštiny,kurzy italštiny, ruštiny, kurz češtiny pro cizince, pomaturitní kurzy a další kurzy jazyků dle Vašich požadavků. Sídlem jazykové školy Pelikán je Brno.

EPS účtárna s.r.o.

vedení účetnictví, Ostrava, Olomouc, daňové přizná – EPS účtárna s.r.o. - ekonomické, daňové a účetní poradenství. Zabýváme se zpracováním daňové evidence (JÚ) i účetnictví (PÚ) včetně vedení mezd již od roku 1993. Postaráme se o vedení účetnictví - pobočky: Ostrava, Olomouc.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.