+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gymnázium SŠG Ostrava

Klíčová slova: SŠG, Ostrava, gymnázium, gympl, škola, šestileté

E-mail: propagace@navolnenoze.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Šestileté gymnázium výjimečné svou otevřeností vůči studentům a rodičům. Založeno 1993, úspěšnost absolventů u přijímaček na vysokou více než 99 %, plně vybavené multimediální učebny, rozšířená výuka jazyků a konverzace, desítky volitelných doplňkových aktivit a 45% zastoupení mužů v učitelském sboru. Tak na co ještě čekáte? :)

Web: www.ssgostrava.cz

Další související informace

Jazyková škola Brno

jazykova, skola, brno, kurzy – Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, kurzy španělštiny, francouštiny,kurzy italštiny, ruštiny, kurz češtiny pro cizince, pomaturitní kurzy a další kurzy jazyků dle Vašich požadavků. Sídlem jazykové školy Pelikán je Brno.

Mobilní kadeřnictví Ostrava - Simona Dybalová

kadeřnictví, mobilní, ostrava – Jedná se o moderní přístup k zákazníkům, kteří chtějí využít kadeřnických služeb na místě, které je jim příjemné - vlastní domov, zahradu či kancelář. Jedná se o moderní přístup k zákazníkům, kteří chtějí využít kadeřnických služeb na místě, které je jim příjemné - vlastní domov, zahradu či kancelář.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.