+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gymnázium v Bratislave

Klíčová slova: gymnázium,denné,bilingválne,externé,štúdium

E-mail: podstavkova@ipgymnazium.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. b?ezna 2013

Popis: Gymnázium v Bratislave - Bratislava - štúdium denné - externé - bilingválne - 0905 777 888 - externé štúdium sa realizuje spravidla štyrikrát v školskom roku formou konzultačných stretnutí. Externé štúdium sa realizuje spravidla štyrikrát v školskom roku formou konzultačných stretnutí (piatok od 13.30-19.00 hod., v sobotu od 8.00 do 18.00 hod. ). Študenti sa môžu prihlasovať na externé štúdium osobne na sekretariáte školy, každý pracovný deň od 7:00 do 15,00 hod. - môžu si aj vopred telefonicky dohodnúť termín podpisu zmluvy.

Web: www.gymnazium-bratislava-denne-externe-bilingvalne.sk

Další související informace

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Inst. rozvoje managementu

studium, Praha, MBA, rozvijej se – Poskytujeme šanci mít šanci. Nabízíme smysluplné MBA. Studujte s námi prakticky, levně, moderně, distančně. Studium veškerých programů probíhá v českém jazyce, vybrané programy lze studovat i v anglickém jazyce.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.